fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: Online session: «Банк Другий Шанс. Рішучі кроки на зустріч культурі повторного використання»

 • Дата: 10/02/2022 (ЧТ)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 10:30 - 11:30
 • Початок реєстрації10:30
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: Online session: «Банк Другий Шанс. Рішучі кроки на зустріч культурі повторного використання». Дата: 10 лютого2022. Час: 10:30 11:30. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 10:30. Місце проведення: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine запрошує Вас приєднатися до презентації унікальної платформи під назвою Second Chance Bank, що є онлайн reuse центром.  Повторне використання – це дієвий спосіб продовжити життєвий цикл речей та зменшити недоцільне використання енергії, видобуток ресурсів, утворення відходів та запобігти засміченню нашої планети. Стале майбутнє та краще життя – це завжди про глибокі зміни у мисленні кожної людини, а також про трансформації в моделях споживання та виробництва. Адже лише уявіть, за останні 20 років кожен з нас став приблизно на 80% більше купувати та викидати сміття.  Спікер online сесії: Ярослава Савастєєва, заступниця директора з операційної діяльності Європейської Бізнес Асоціації та співзасновниця дослідницької організації Mind It. Ярослава має ступінь MBA Шеффілдського Університету (Великобританія).  Поговоримо про: Повторне використання як вагома складова еко-свідомості Банк Другий Шанс як інструмент, де старенькі речі знаходять «нове життя»  Правила користування майданчиком   У програмі заходу: 10:30 – Відкриття заходу, вітальне слово менеджера проекту Unlimit Ukraine 10:35 – Online session: «Банк Другий Шанс. Рішучі кроки на зустріч культурі повторного використання» 11:00 – Кінець online session 11:00-11:20 – Сесія питань та відповідей з Ярославою Савастєєвою Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Сподіваємось, що Банк Другий Шанс стане зручним і простим у користуванні інструментом, де речі будуть отримувати «друге життя» та приносити користь тим, хто має у цьому потребу.  Натхненниками та співзасновниками проєкту також є – Abbott Україна, Vasil Kisil & Partners, Євротерминал, BAYER Україні, BASF Україна, EY в Україні.  З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами.  Second Chance Bank Co-Founders                                         Спікери. Антон Воронюк. Керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine запрошує Вас приєднатися до презентації унікальної платформи під назвою Second Chance Bank, що є онлайн reuse центром

Повторне використання – це дієвий спосіб продовжити життєвий цикл речей та зменшити недоцільне використання енергії, видобуток ресурсів, утворення відходів та запобігти засміченню нашої планети. Стале майбутнє та краще життя – це завжди про глибокі зміни у мисленні кожної людини, а також про трансформації в моделях споживання та виробництва. Адже лише уявіть, за останні 20 років кожен з нас став приблизно на 80% більше купувати та викидати сміття. 

Спікер online сесії: Ярослава Савастєєва, заступниця директора з операційної діяльності Європейської Бізнес Асоціації та співзасновниця дослідницької організації Mind It. Ярослава має ступінь MBA Шеффілдського Університету (Великобританія). 

Поговоримо про:

 • Повторне використання як вагома складова еко-свідомості
 • Банк Другий Шанс як інструмент, де старенькі речі знаходять «нове життя» 
 • Правила користування майданчиком  

У програмі заходу:

 • 10:30 – Відкриття заходу, вітальне слово менеджера проекту Unlimit Ukraine
 • 10:35 – Online session: «Банк Другий Шанс. Рішучі кроки на зустріч культурі повторного використання»
 • 11:00 – Кінець online session
 • 11:00-11:20 – Сесія питань та відповідей з Ярославою Савастєєвою

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Сподіваємось, що Банк Другий Шанс стане зручним і простим у користуванні інструментом, де речі будуть отримувати «друге життя» та приносити користь тим, хто має у цьому потребу. 

Натхненниками та співзасновниками проєкту також є – Abbott Україна, Vasil Kisil & Partners, Євротерминал, BAYER Україні, BASF Україна, EY в Україні. 

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами. 

Second Chance Bank Co-Founders

             

                          

Спікери

1 / 1
Антон Воронюк
Керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo.
Антон Воронюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: