fbpx

Товари українського експорту, які отримують переваги від ЗВТ між Україною, Канадою та ЄС: Презентація дослідження

  • Дата: 15/02/2019
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїо 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації (м. Київ, Андріївський узвіз 1а)

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на презентацію результатів дослідження «Товари українського експорту, які отримують переваги від ЗВТ між Україною, Канадою та ЄС», у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з Канадсько-Українським проектом підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS).

Дослідження було проведено фахівцями Міністерства економічного розвитку та торгівлі та ДП «Укрпромзовнішекспертиза» за підтримки проекту CUTIS.

Презентація відбудеться  15 лютого 2019 в офісі Асоціації (м. Київ, Андріївський узвіз 1а).

До участі у заході запрошені члени Європейської Бізнес Асоціації та Канадсько-української торгової палати, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Офісу з просування експорту, Представництва ЄС та посольства Канади.

Спікери:

Сергій Ковальов, заступник директора департаменту розвитку експорту – начальник відділу аналізу зовнішньої торгівлі Мінекономрозвитку

Микола Мостов’як, заступник начальника відділу сеторальних досліджень та проектних розробок ДП «Укрпромзовнішекспертиза»

Ольжана Рукас, заступник начальника управління регіональних та преференційних торговельних угод – начальник відділу переговорів та доступу до ринків департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ Мінекономрозвитку

Олександр Жовтуха, начальник відділу багатосторонніх переговорів управління співробітництва з СОТ департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ Мінекономрозвитку

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: