fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Товари українського експорту, які отримують переваги від ЗВТ між Україною, Канадою та ЄС: Презентація дослідження

  • Дата: 15/02/2019 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїо 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації (м. Київ, Андріївський узвіз 1а)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Товари українського експорту, які отримують переваги від ЗВТ між Україною, Канадою та ЄС: Презентація дослідження. Дата: 15 лютого2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська. Початок реєстрації о 09:30. Місце проведення: Офіс Асоціації (м. Київ, Андріївський узвіз 1а). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на презентацію результатів дослідження «Товари українського експорту, які отримують переваги від ЗВТ між Україною, Канадою та ЄС», у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з Канадсько-Українським проектом підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS). Дослідження було проведено фахівцями Міністерства економічного розвитку та торгівлі та ДП «Укрпромзовнішекспертиза» за підтримки проекту CUTIS. Презентація відбудеться  15 лютого 2019 в офісі Асоціації (м. Київ, Андріївський узвіз 1а). До участі у заході запрошені члени Європейської Бізнес Асоціації та Канадсько-української торгової палати, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Офісу з просування експорту, Представництва ЄС та посольства Канади. Спікери: Сергій Ковальов, заступник директора департаменту розвитку експорту – начальник відділу аналізу зовнішньої торгівлі Мінекономрозвитку Микола Мостов’як, заступник начальника відділу сеторальних досліджень та проектних розробок ДП «Укрпромзовнішекспертиза» Ольжана Рукас, заступник начальника управління регіональних та преференційних торговельних угод – начальник відділу переговорів та доступу до ринків департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ Мінекономрозвитку Олександр Жовтуха, начальник відділу багатосторонніх переговорів управління співробітництва з СОТ департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ Мінекономрозвитку Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на презентацію результатів дослідження «Товари українського експорту, які отримують переваги від ЗВТ між Україною, Канадою та ЄС», у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з Канадсько-Українським проектом підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS).

Дослідження було проведено фахівцями Міністерства економічного розвитку та торгівлі та ДП «Укрпромзовнішекспертиза» за підтримки проекту CUTIS.

Презентація відбудеться  15 лютого 2019 в офісі Асоціації (м. Київ, Андріївський узвіз 1а).

До участі у заході запрошені члени Європейської Бізнес Асоціації та Канадсько-української торгової палати, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Офісу з просування експорту, Представництва ЄС та посольства Канади.

Спікери:

Сергій Ковальов, заступник директора департаменту розвитку експорту – начальник відділу аналізу зовнішньої торгівлі Мінекономрозвитку

Микола Мостов’як, заступник начальника відділу сеторальних досліджень та проектних розробок ДП «Укрпромзовнішекспертиза»

Ольжана Рукас, заступник начальника управління регіональних та преференційних торговельних угод – начальник відділу переговорів та доступу до ринків департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ Мінекономрозвитку

Олександр Жовтуха, начальник відділу багатосторонніх переговорів управління співробітництва з СОТ департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ Мінекономрозвитку

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: