fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Турнір Асоціації з міні-футболу 2021

  • Дата: 11/07/2021 (НД)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 18:00
  • Місце проведення:Заміська резиденція KIDEV (вул.Київська 5, Чубинське, Київська обл.)
Реєстраційна форма
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Турнір Асоціації з міні-футболу 2021. Дата: 11 липня2021. Час: 10:00 18:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення: Заміська резиденція KIDEV (вул.Київська 5, Чубинське, Київська обл.). Щорічний турнір з міні-футболу повертається і готовий обєднати гравців з усієї спільноти членських компаній Асоціації! У цьому відкритому змаганні ви зможете на максимум проявити свою майстерність володіння м’ячем, а також вміння діяти згуртовано та рішуче на полі гри. Тож забивайте голи у ворота суперників та разом з командою мрії йдіть до першості в турнірі! Турнір відбудеться 10-11 липня в заміській резиденції KIDEV (вул. Київська 5, Чубинське, Київська область). Вартість участі для команди становить – 5200 грн. Ознайомитись з правилами турніру можна за цим посиланням. Увага! До участі в турнірі не допускаються такі категорії гравців: Гравці, які мають діючий контракт або мали контракти станом на 01.01.2021 року чи були заявлені у Вищій (супер, екстра лігах), першій та другій лігах з футзалу або футболу України або інших країн сезону 2020-2021 р.р. Гравці, які були заявлені в турнірі «Бізнес ліга» м. Києва або інших міст України сезону 2020-2021 р.р. у лігах А і В, а також гравці, заявлені в турнірах під егідою федерацій футзала м. Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Житомира, Сум, Полтави, Рівного, Івано-Франківська та Львова у Вищих (супер, екстра) лігах При виявлені порушень даних вимог команда-порушник знімається зі змагань. У разі порушення цих правил команда буде дискваліфікована. Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму та надішліть її нам за адресою [email protected] до 5 липня 2021 року. Будемо раді вітати Вашу команду! Партнери           Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0979792289.

Щорічний турнір з міні-футболу повертається і готовий об’єднати гравців з усієї спільноти членських компаній Асоціації!

У цьому відкритому змаганні ви зможете на максимум проявити свою майстерність володіння м’ячем, а також вміння діяти згуртовано та рішуче на полі гри. Тож забивайте голи у ворота суперників та разом з командою мрії йдіть до першості в турнірі!

Турнір відбудеться 10-11 липня в заміській резиденції KIDEV (вул. Київська 5, Чубинське, Київська область).

Вартість участі для команди становить – 5200 грн.

Ознайомитись з правилами турніру можна за цим посиланням.

Увага! До участі в турнірі не допускаються такі категорії гравців:

  • Гравці, які мають діючий контракт або мали контракти станом на 01.01.2021 року чи були заявлені у Вищій (супер, екстра лігах), першій та другій лігах з футзалу або футболу України або інших країн сезону 2020-2021 р.р.
  • Гравці, які були заявлені в турнірі «Бізнес ліга» м. Києва або інших міст України сезону 2020-2021 р.р. у лігах А і В, а також гравці, заявлені в турнірах під егідою федерацій футзала м. Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Житомира, Сум, Полтави, Рівного, Івано-Франківська та Львова у Вищих (супер, екстра) лігах
  • При виявлені порушень даних вимог команда-порушник знімається зі змагань.

У разі порушення цих правил команда буде дискваліфікована. Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму та надішліть її нам за адресою [email protected] до 5 липня 2021 року.

Будемо раді вітати Вашу команду!

Партнери

         

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: