fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг з крос-культурної ефективності

HR та підбір персоналу Комунікація Управління людьми
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг з крос-культурної ефективності. Дата: 08 червня2022. Час: 10:00 18:00. Мова: українська/російська. Місце проведення: Освіторія Хаб (вул. Московська, 2). Ведення бізнесу за кордоном є для більшості звичною справою, і навіть якщо ваш бізнес переважно місцевий, ви, швидше за все, працюєте з людьми з різних культур. Найближчими роками важливість міжкультурної ефективності зростає. Тому кожен, хто працює з глобальними постачальниками, клієнтами чи партнерами, так чи інакше зіштовхується із культурними відмінностями. EBA Management Development Centre спільно з Ascendis Ukraine запрошують Вас взяти участь в абсолютно новому Тренінгу з крос-культурної ефективності, присвяченому різноманіттю культурних відмінностей та способів їх розпізнавання при взаємодії з представниками різних культур. Методи та інструменти: Case Studies Рольові ігри Симуляції Зворотній звязок та рефлексія Опис стилів міжкультурної комунікації (ICS - Intercultural Communication Styles)  ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: HR-фахівці, фахівці, які регулярно працюють у міжкультурному середовищі; Фахівці, які переходять на роботу в іншу країну, підрозділ чи відділ. Тренер: Тетяна Карпова, директор з трансформації компанії Farmak, бізнес-консультант, коуч, бізне-тренер, менеджер з кризових комунікацій, захоплюється створенням щасливих високоефективних команд та розвитком талантів, має ступінь Executive MBA бізнес-школи IMD. Формат навчання: Учасники будуть практикувати міжкультурні ситуації через рольові ігри, одночасно розвиваючи свою міжкультурну компетенцію. Вони опиняться у складних ситуаціях і відчують, що міжкультурна комунікація може стати певним викликом. Учасники отримають зворотній звязок про те, що їм необхідно зробити і як поводитися, щоб бути максимально ефективними у крос-культурному середовищі. Після проходження тренінгу ви: зрозумієте основи теорії та досліджень міжкультурної компетенції; набудете досвіду роботи в міжкультурних ситуаціях завдяки різним груповим вправам та практичним прикладам; зможете зміцнити командний дух та покращити процес прийняття рішень шляхом інтеграції культурних відмінностей; зможете підвищити компетентність учасників, щоб професійно діяти у багатонаціональному робочому середовищі та співпрацювати з різноманітними міжкультурними командами; зможете побачити, що крос-культурні команди можуть бути набагато ефективнішими та більш творчими, ніж однорідні команди.  Після успішного проходження тренінгу, Ви отримаєте сертифікат про завершення навчання.Тренери. Тетяна Карпова. директор з трансформації компанії Farmak, бізнес-консультант, коуч, бізне-тренер, менеджер з кризових комунікацій, захоплюється створенням щасливих високоефективних команд та розвитком талантів, має ступінь Executive MBA бізнес-школи IMD.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail Liliya.Yamborak@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218-27-41.

Ведення бізнесу за кордоном є для більшості звичною справою, і навіть якщо ваш бізнес переважно місцевий, ви, швидше за все, працюєте з людьми з різних культур.

Найближчими роками важливість міжкультурної ефективності зростає. Тому кожен, хто працює з глобальними постачальниками, клієнтами чи партнерами, так чи інакше зіштовхується із культурними відмінностями.

EBA Management Development Centre спільно з Ascendis Ukraine запрошують Вас взяти участь в абсолютно новому Тренінгу з крос-культурної ефективності, присвяченому різноманіттю культурних відмінностей та способів їх розпізнавання при взаємодії з представниками різних культур.

Методи та інструменти:

 • Case Studies
 • Рольові ігри
 • Симуляції
 • Зворотній зв’язок та рефлексія
 • Опис стилів міжкультурної комунікації (ICS – Intercultural Communication Styles)

 ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

 • HR-фахівці,
 • фахівці, які регулярно працюють у міжкультурному середовищі;
 • Фахівці, які переходять на роботу в іншу країну, підрозділ чи відділ.

Тренер: Тетяна Карпова, директор з трансформації компанії Farmak, бізнес-консультант, коуч, бізне-тренер, менеджер з кризових комунікацій, захоплюється створенням щасливих високоефективних команд та розвитком талантів, має ступінь Executive MBA бізнес-школи IMD.

Формат навчання:

Учасники будуть практикувати міжкультурні ситуації через рольові ігри, одночасно розвиваючи свою міжкультурну компетенцію. Вони опиняться у складних ситуаціях і відчують, що міжкультурна комунікація може стати певним викликом. Учасники отримають зворотній зв’язок про те, що їм необхідно зробити і як поводитися, щоб бути максимально ефективними у крос-культурному середовищі.

Після проходження тренінгу ви:

 • зрозумієте основи теорії та досліджень міжкультурної компетенції;
 • набудете досвіду роботи в міжкультурних ситуаціях завдяки різним груповим вправам та практичним прикладам;
 • зможете зміцнити командний дух та покращити процес прийняття рішень шляхом інтеграції культурних відмінностей;
 • зможете підвищити компетентність учасників, щоб професійно діяти у багатонаціональному робочому середовищі та співпрацювати з різноманітними міжкультурними командами;
 • зможете побачити, що крос-культурні команди можуть бути набагато ефективнішими та більш творчими, ніж однорідні команди.

 Після успішного проходження тренінгу, Ви отримаєте сертифікат про завершення навчання.

Тренери

1 / 1
Тетяна Карпова
директор з трансформації компанії Farmak, бізнес-консультант, коуч, бізне-тренер, менеджер з кризових комунікацій, захоплюється створенням щасливих високоефективних команд та розвитком талантів, має ступінь Executive MBA бізнес-школи IMD.
Тетяна Карпова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Вкажіть, будь ласка, мобільний номер телефону.
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Тренінг буде оплачувати
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: