fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Сильний спiкер на камеру

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Сильний спiкер на камеру. Дата: 07 вересня2021. Час: 10:00 18:00. Місце проведення: HUB 4.0.. Публiчнi комунікації вже ніколи не будуть іншими. В життя і роботу багатьох людей без запрошення прийшло онлайн спілкування. На сьогодні це одна з найважливіших навичок, завдяки якій укладаються угоди, робляться презентації та будуються нові бізнес відносини.  Не потрiбно бути кіноактором або блогером-мільйонником, щоб зйомка себе на вiдео була вдалою. Достатньо знати ключовi технічні та змiстовi аспекти роботи на камеру i практикуватися в достатній мiрi. Тренер: Роман Лях, тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People. Партнер заходу: HUB 4.0. Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент компанії, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу. ПРОГРАМА: ТЕХНІКА Розберемося з технічними аспектами зйомки. Визначимо вдалі ракурси, освітлення, звук, зовнішній вигляд. Зрозуміємо, як вести себе в кадрі, рухатися, працювати з мікрофоном і слайдами, освоїмо алгоритми підготовки контенту. Дізнаємося секрети поведінки досвідчених спікерів перед виступами. ЗМІСТ Розберемося з темами і рубриками для виступів і блогу, які допоможуть розкрити експертність. Визначимо свої вигідні соціальні ролі, які ви будете готові транслювати. Освоїте сторітелінг, імпровізацію і органічне використання гумору. Ви отримаєте алгоритм і практику відповідей на складні питання. ПОДАЧА Повчимося володіти голосом, інтонаціями, паузами, управляти швидкістю мови, використовувати жести, усувати слова паразити, працювати з таймінгом. Спробуємо встановлювати контакт з аудиторією, залучати і утримувати її увагу. Які знання та навички ви опануєте? Навичку поводження в кадрі. Роботи з технікою під час виступів. Опрацюєте перелік тем для розкриття своєї експертності. Потренуєте зовнішні засоби виразності для впливу і утримання уваги на свою аудиторію онлайн. Тренери. Роман Лях. Тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail Anna.Ovdii@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Публiчнi комунікації вже ніколи не будуть іншими. В життя і роботу багатьох людей без запрошення прийшло онлайн спілкування. На сьогодні це одна з найважливіших навичок, завдяки якій укладаються угоди, робляться презентації та будуються нові бізнес відносини.  Не потрiбно бути кіноактором або блогером-мільйонником, щоб зйомка себе на вiдео була вдалою. Достатньо знати ключовi технічні та змiстовi аспекти роботи на камеру i практикуватися в достатній мiрi.

Тренер: Роман Лях, тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент компанії, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу.

ПРОГРАМА:

ТЕХНІКА

 • Розберемося з технічними аспектами зйомки.
 • Визначимо вдалі ракурси, освітлення, звук, зовнішній вигляд.
 • Зрозуміємо, як вести себе в кадрі, рухатися, працювати з мікрофоном і слайдами, освоїмо алгоритми підготовки контенту.
 • Дізнаємося секрети поведінки досвідчених спікерів перед виступами.

ЗМІСТ

 • Розберемося з темами і рубриками для виступів і блогу, які допоможуть розкрити експертність.
 • Визначимо свої вигідні соціальні ролі, які ви будете готові транслювати.
 • Освоїте сторітелінг, імпровізацію і органічне використання гумору.
 • Ви отримаєте алгоритм і практику відповідей на складні питання.

ПОДАЧА

 • Повчимося володіти голосом, інтонаціями, паузами, управляти швидкістю мови, використовувати жести, усувати слова паразити, працювати з таймінгом.
 • Спробуємо встановлювати контакт з аудиторією, залучати і утримувати її увагу.

Які знання та навички ви опануєте?

 • Навичку поводження в кадрі.
 • Роботи з технікою під час виступів.
 • Опрацюєте перелік тем для розкриття своєї експертності.
 • Потренуєте зовнішні засоби виразності для впливу і утримання уваги на свою аудиторію онлайн.

Тренери

1 / 1
Роман Лях
Тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People
Роман Лях

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Звіт та фотогалерея

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Підтвердьте, будь ласка, ваш мобільний номер телефону.
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Тренінг буде оплачувати
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: