fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Прийоми сторітеллінгу для написання ефективних постів

 • Дата: 26/09/2018 (СР)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 18:00
 • Внесок:1200 грн для компаній Асоціації
Місце проведення:

ЦеХаб, вулиця Хрещатик, 29

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Прийоми сторітеллінгу для написання ефективних постів. Дата: 26 вересня2018. Час: 10:00 18:00. Мова: російська. Внесок: 1200 грн для компаній Асоціації. Місце проведення: ЦеХаб, вулиця Хрещатик, 29. Як часто так буває — читаєш пости якоїсь компанії у соцмережах і не розумієш, той текст написала жива людина чи його згенеровано якимось алгоритмом? Чому у компаніях працюють цікаві та доброзичливі люди, а тексти у них виходять штучні та натягнуті? Справа в тому, що написання текстів теж має свої прийоми, хитрощі та інструменти, знаючи які, Ваші тексти стануть живішими, більш цікавими та чіпляючими. Та навіть більше, ніж це, важливо розуміти логіку написання текстів — усвідомлювати що саме, чому і для кого Ви пишете. Команда EBA Management Development Centre спільно з Юлією Колесник запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Прийоми сторітеллінгу для написання ефективних постів. Після проходження тренінгу Ви більше ніколи не зможете робити тих логічних та стилістичних помилок, які робили у текстах раніше, Ваш підхід до написання текстів стане більш свідомим, а головне — Ваші читачі це також помітять. Результат:  Побудова ясного і чіткого розуміння, як підійти до написання тексту для соціальної мережі, з чого почати та які цілі собі ставити; Вивчення деяких інструментів сторітеллінгу, практика їх використання; Розуміння основних помилок при написанні текстів для соціальних мереж. Тренер: Юлія Колесник, копірайтерка Fedoriv, 12 років досвіду у рекламі. Цільова аудиторія: PR менеджери, маркетинг менеджери, копірайтери, SMM менеджери, ті, хто хоче навчитись писати ефективні пости у соціальних мережах. Теми для обговорення: Чому сторітеллінг працює? Які основні помилки при написанні постів? З чого розпочати роботу? Чому логіка все ж таки важлива? Як викликати емоції у читача? Які інструменти сторітеллінгу та драматургії можна використати? Як писати краще, аналізуючи власну роботу? Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку Реєстрація, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Юлія Колесник. Незалежний бренд-стратег з 14 роками досвіду у рекламному копірайтингу, створенні контенту та креативній стратегії, MA with Distinction in Creative, Digital & Professional Writing from London Metropolitan University, London, UK; куратор курсу “Storytelling in Marketing and Advertising” в Projector.School та гостьовий лектор у ЛітОсвіта і Свободная; її проєкти зібрали більше 40 національних та міжнародних рекламних нагород; з 2018 працює незалежно з клієнтами з України, Молдови, США, Великої Британії, Франції та інших країн. Вірить, що слова це найпотужніший інструмент в інформаційній економіці і тому кожен має вміти ефективно ними користуватися. . Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Як часто так буває — читаєш пости якоїсь компанії у соцмережах і не розумієш, той текст написала жива людина чи його згенеровано якимось алгоритмом? Чому у компаніях працюють цікаві та доброзичливі люди, а тексти у них виходять штучні та натягнуті? Справа в тому, що написання текстів теж має свої прийоми, хитрощі та інструменти, знаючи які, Ваші тексти стануть живішими, більш цікавими та чіпляючими. Та навіть більше, ніж це, важливо розуміти логіку написання текстів — усвідомлювати що саме, чому і для кого Ви пишете.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Юлією Колесник запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Прийоми сторітеллінгу для написання ефективних постів. Після проходження тренінгу Ви більше ніколи не зможете робити тих логічних та стилістичних помилок, які робили у текстах раніше, Ваш підхід до написання текстів стане більш свідомим, а головне — Ваші читачі це також помітять.

Результат: 

 • Побудова ясного і чіткого розуміння, як підійти до написання тексту для соціальної мережі, з чого почати та які цілі собі ставити;
 • Вивчення деяких інструментів сторітеллінгу, практика їх використання;
 • Розуміння основних помилок при написанні текстів для соціальних мереж.

Тренер: Юлія Колесник, копірайтерка Fedoriv, 12 років досвіду у рекламі.

Цільова аудиторія: PR менеджери, маркетинг менеджери, копірайтери, SMM менеджери, ті, хто хоче навчитись писати ефективні пости у соціальних мережах.

Теми для обговорення:

 • Чому сторітеллінг працює?
 • Які основні помилки при написанні постів?
 • З чого розпочати роботу?
 • Чому логіка все ж таки важлива?
 • Як викликати емоції у читача?
 • Які інструменти сторітеллінгу та драматургії можна використати?
 • Як писати краще, аналізуючи власну роботу?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Юлія Колесник
Незалежний бренд-стратег з 14 роками досвіду у рекламному копірайтингу, створенні контенту та креативній стратегії, MA with Distinction in Creative, Digital & Professional Writing from London Metropolitan University, London, UK; куратор курсу “Storytelling in Marketing and Advertising” в Projector.School та гостьовий лектор у ЛітОсвіта і Свободная; її проєкти зібрали більше 40 національних та міжнародних рекламних нагород; з 2018 працює незалежно з клієнтами з України, Молдови, США, Великої Британії, Франції та інших країн. Вірить, що слова це найпотужніший інструмент в інформаційній економіці і тому кожен має вміти ефективно ними користуватися. 
Юлія Колесник

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Ваш мобільний номер телефону
Ваші очікування від тренінгу
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: