fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Особистий бренд для кар’єристів

Комунікація Особиста ефективність Особистісний розвиток
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Особистий бренд для кар’єристів. Дата: 05 квітня2022. Час: 10:00 18:00. Мова: російська/українська. Особистий бренд співробітника та корпоративний бренд компанії - це не або/або. І не взаємовиключні речі. Можна і потрібно посилювати ефект особистого бренду у поєднанні із брендом компанії. Обидва мають вирішальне значення для успіху один одного. Команда EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Коваль запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Особистий бренд: як досягти win-win ефекту для компанії та власної кар’єри. Практичний тренінг присвячений трендам у розвитку особистого бренду, конкретним та дієвим інструментам.  Цільова аудиторія: керівники департаментів, менеджери вищої та середньої ланки. Партнер: Kernel Локація: Освіторія Хаб Тренер: Оксана Коваль, Керівниця департаменту комунікацій PR та GR компанії Kernel, входить до ТОП-3 PR-директорів України, колумністка Forbes, авторка проєктів, що стали фіналістами міжнародних PR-премій. За результатом проходження тренінгу Ви зрозумієте: Чому сьогодні і завтра вже неможна без системної роботи над особистим брендом В якому напрямку розвивати свій бренд Які особливості існують у розвитку персонального бренда експерта, яким є більшість корпоративних співробітників Як і коли – конкретні інструменти та поради Як оцінити ефективність дій та необхідність їх коригування в процесі роботи на персональним брендом.   Тренери. Оксана Коваль. Керівниця департаменту комунікацій PR та GR компанії Kernel, входить до ТОП-3 PR-директорів України, колумністка Forbes, авторка проєктів, що стали фіналістами міжнародних PR-премій.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail iryna.shevchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 240 90 90.

Особистий бренд співробітника та корпоративний бренд компанії – це не або/або. І не взаємовиключні речі. Можна і потрібно посилювати ефект особистого бренду у поєднанні із брендом компанії. Обидва мають вирішальне значення для успіху один одного.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Коваль запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Особистий бренд: як досягти win-win ефекту для компанії та власної кар’єри. Практичний тренінг присвячений трендам у розвитку особистого бренду, конкретним та дієвим інструментам. 

Цільова аудиторія: керівники департаментів, менеджери вищої та середньої ланки.

Партнер: Kernel

Локація: Освіторія Хаб

Тренер: Оксана Коваль, Керівниця департаменту комунікацій PR та GR компанії Kernel, входить до ТОП-3 PR-директорів України, колумністка Forbes, авторка проєктів, що стали фіналістами міжнародних PR-премій.

За результатом проходження тренінгу Ви зрозумієте:

  • Чому сьогодні і завтра вже неможна без системної роботи над особистим брендом
  • В якому напрямку розвивати свій бренд
  • Які особливості існують у розвитку персонального бренда експерта, яким є більшість корпоративних співробітників
  • Як і коли – конкретні інструменти та поради
  • Як оцінити ефективність дій та необхідність їх коригування в процесі роботи на персональним брендом.  

Тренери

1 / 1
Оксана Коваль
Керівниця департаменту комунікацій PR та GR компанії Kernel, входить до ТОП-3 PR-директорів України, колумністка Forbes, авторка проєктів, що стали фіналістами міжнародних PR-премій.
Оксана Коваль

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваш мобільний номер телефону
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: