fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Нетворкінг на заходах: покрокова інструкція

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Нетворкінг на заходах: покрокова інструкція. Дата: 29 вересня2021. Час: 11:30 15:00. Мова: українська/російська. Місце проведення: Creative States Arsenal (вул. Московська. 8). Нові контакти для більшості – це стрес. У стресі ми відчуваємо себе насторожено, невпевнено і створюємо відповідне враження. Не краща самопрезентація, тому що ніхто не хоче співпрацювати з невпевненими в собі людьми. Як уникнути стрес при знайомствах, що конкретно робити, щоб відчувати себе впевненіше і викликати бажання з вами працювати? Команда EBA Management Development Centre спільно з Анною Чаплигіною  запрошує Вас взяти участь у Тренінгу: Нетворкінг на заходах: покрокова інструкція. Тренер: Анна Чаплигіна, фахівець з етикету і моделювання поведінки, співробітничала з Newsfront PR Agency, GlobalLogic, OLX, Nielsen, «1 + 1» і ін., режисер, журналіст, автор статей для «Новий час», mind.ua, Vector, LABA і ін. Цілова аудиторія: керівники середнього та вищого рівня; персональні помічники керівників; працівники, що виконують представницькі функції. Які навички та знання ви отримаєете: як підготуватися до конференції, щоб вийти з контактами потрібних людей; як не втратити час кава-пауз і використовувати їжу як інструмент для комфортного знайомства; йти самому або знайти спільного знайомого, який вас представить; як представлятися, кого кому представляти, що про себе говорити; як зав’язати розмову, якщо ви підійшли самі: заготовки з досьє, небезпечні стоп-теми; обмін контактами: візитки, соцмережі, що робити, якщо «візитки залишилися вдома»; як вчасно піти, щоб не встигнути набриднути; фінальний акорд – що робити з контактом на завтрашній день. Тренери. Анна Чаплигіна. Фахівець з етикету і моделювання поведінки, співробітничала з Newsfront PR Agency, GlobalLogic, OLX, Nielsen, «1 + 1» і ін., режисер, журналіст, автор статей для «Новий час», mind.ua, Vector, LABA і ін.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail Liliya.Yamborak@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218-27-41.

Нові контакти для більшості – це стрес. У стресі ми відчуваємо себе насторожено, невпевнено і створюємо відповідне враження. Не краща самопрезентація, тому що ніхто не хоче співпрацювати з невпевненими в собі людьми. Як уникнути стрес при знайомствах, що конкретно робити, щоб відчувати себе впевненіше і викликати бажання з вами працювати?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Анною Чаплигіною  запрошує Вас взяти участь у Тренінгу: Нетворкінг на заходах: покрокова інструкція.

Тренер: Анна Чаплигіна, фахівець з етикету і моделювання поведінки, співробітничала з Newsfront PR Agency, GlobalLogic, OLX, Nielsen, «1 + 1» і ін., режисер, журналіст, автор статей для «Новий час», mind.ua, Vector, LABA і ін.

Цілова аудиторія:

 • керівники середнього та вищого рівня;
 • персональні помічники керівників;
 • працівники, що виконують представницькі функції.

Які навички та знання ви отримаєете:

 • як підготуватися до конференції, щоб вийти з контактами потрібних людей;
 • як не втратити час кава-пауз і використовувати їжу як інструмент для комфортного знайомства;
 • йти самому або знайти спільного знайомого, який вас представить;
 • як представлятися, кого кому представляти, що про себе говорити;
 • як зав’язати розмову, якщо ви підійшли самі: заготовки з досьє, небезпечні стоп-теми;
 • обмін контактами: візитки, соцмережі, що робити, якщо «візитки залишилися вдома»;
 • як вчасно піти, щоб не встигнути набриднути;
 • фінальний акорд – що робити з контактом на завтрашній день.

Тренери

1 / 1
Анна Чаплигіна
Фахівець з етикету і моделювання поведінки, співробітничала з Newsfront PR Agency, GlobalLogic, OLX, Nielsen, «1 + 1» і ін., режисер, журналіст, автор статей для «Новий час», mind.ua, Vector, LABA і ін.
Анна Чаплигіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Вкажіть, будь ласка, мобільний номер телефону.
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Тренінг буде оплачувати
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: