fbpx

Тренінг: Мислення лідера: як подолати імунітет до змін

 • Дата: 31/07/2018
 • Мова: російська
 • Час: 16:00 - 19:00
 • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

ЦеХаб, вул. Хрещатик, 29

Реєстрацію закрито!

Чи помічали Ви, що дієти – це найкращий спосіб поправитись, а новорічний список побажань часто є джерелом відчуття провини перед собою? На рівні компанії той же феномен проявляється у вигляді стратегічних сесій, результати яких не впроваджуються в бізнес чи на рівні “трансформаційних змін”, які лише змінюють імена звичних речей на новий лад. Чому це відбувається? Що заважає нашим співробітникам та нам самим, навіть, коли ми цього дуже хочемо?

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Scrumguides запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Мислення лідера: як подолати імунітет до змін.

Протягом останніх 15 років Роберит Кіган та Ліза Ласкоу Лейхі (Гарвардська школа бізнесу) працювали з сотнями керівників та їх підлеглих, виявляючи причини супротиву змінам. З 2017 року допомагаючи українським компаніям ставати більш гнучкими та розкривати лідерський потенціал використовується підхід Immunity to Change. Протягом тренінгу Ви познайомитесь з лаконічною та глибокою системою роботи над внутрішніми перешкодами лідерів та їх команд. 

Мета: отримати нові навички для управління сучасним бізнесом.

Тренери:

 • Наталія Треніна, спеціаліст по організаційному розвитку на основі гнучких підходів та системного мислення, управляючий партнер Scrumguides, сертифікований коуч The Leadership Profile – цілісної та науково-обгрунтованої системи оцінки керівників, акредитованого міжнародними інститутами Certified Scrum Trainer®, Agile-коуч (ICAgile)
 • Кирило Клімов, керуючий партнер Scrumguides, Accredited Kanban trainer, CSP Certified Scrum Alliance, PMP, CAL Credential, The Leadership Circle Certified Practitioner, допомагає лідерам вибудовувати гнучкі організації за допомогою сучасних методів управління та організації роботи

Партнер: Scrumguides

Цільова аудиторія: управлінці та керівники середньої ланки, HR менеджери.

Теми для обговорення:

 • Профайл нових компетенцій та швидкої поведінки керівника.
 • Чому більшість “новорічних побажань” не спрацьовує ні в житті, ні в бізнесі.
 • Як несвідомі переконання та поведінкові звички блокують Ваші наміри.
 • Що ми знаємо про розвиток дорослих людей, зокрема – керівників.
 • Як подолати імунітет до змін.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Партнер з локації

Тренери

1 / 2
Наталія Треніна
Спеціаліст по організаційному розвитку на основі гнучких підходів та системного мислення, керуючий партнер Scrumguides
Кирило Клімов
Керуючий партнер Scrumguides, Accredited Kanban trainer, CSP Certified Scrum Alliance, PMP, CAL Credential, The Leadership Circle Certified Practitioner, допомагає лідерам вибудовувати гнучкі організації за допомогою сучасних методів управління та організації роботи
Наталія Треніна
Кирило Клімов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: