fbpx

Тренінг: Комунікаційні стратегії та маркетингові моделі в Social Media

PR, Маркетинг, Реклама, Дизайн

Маркетингові комунікації   це процес ефективного інформаційного обміну компанiї / бренду з її цiльовими аудиторіями з метою просування продукції або послуг, забезпечення поінформованості споживачів про діяльність компанiї / бренду, створення її позитивного іміджу, збiльшення лояльностi клiєнтiв i забезпечення на цій основі високого рівня конкурентоспроможності. 

Просування в Social Media   це можливість розвитку інноваційних форм комунікацій між компанією, клієнтами, підрядниками та потенційними споживачами. Соціальні мережі мають потужний потенціал для побудови “діалогового” відкритого спілкування, яке в свою чергу відкриває нові можливості для ведення маркетингу у компаніях, орієнтованих на задоволення всебічних потреб конкретної людини. Соцмережі є практичним механізмом підтримки маркетингових комунікацій компаній в Інтернеті. 

Команда Центру Професійного Розвитку EBA спільно з Євгеном Язвинським запрошує вас взяти участь у Тренінгу: “Комунікаційні стратегії та маркетингові моделі в Social Media”.  Учасники будуть розділені на групи із завданням розробити власну модель будемо розбирати та обговорювати отриманi стратегії за темою Структура рекламних кампаній і розробка комунікації”.

У результаті проходження тренінгу ви:

 • Дізнаєтесь про комунікаційну стратегію та її основні складові.
 • Зрозумієте, які бувають етапи комунікаційної стратегії в performance-рекламi.
 • Дізнаєтесь, що таке Jobs-To-Be-Done-концепція.
 • Зможете ознайомитись зі структурою рекламних кампаній.
 • Зрозумієте, як розробити комунікацію для різних етапів воронки.
 • Навчитесь формувати і налаштовувати рекламні кампанії відповідно до воронки продажів і обраної моделі.
 • Зможете розробити сітку креативів і  відповідно налаштовувати її для своєї ніші / продукту в соціальних мережах.

Тренер: Євген Язвинський, директор міжнародного рекламного performance-агентства Median ads. Має 7-річний досвід роботи в digital-маркетингу та спеціалізується на рекламі в соцмедіа, розробці маркетингових та комунікаційних стратегій для локальних і міжнародних брендів. Вважає, що правильні настройки в рекламному кабінеті – це всього лише 20% успішної кампанії, інші 80% – за комунікацією.

Цільова аудиторія: 

 • Маркетинг-менеджери.
 • Digital-менеджери, які беруть участь у просуванні продуктів своїх компаній у соціальних мережах, розробці маркетингових i комунікаційних стратегій або ж погодженні медіа та контент планів.
 • PR-менеджери компаній, які відповідають за ведення соціальних мереж проектів.
 • Представники некомерційних організацій, які хочуть покращити свої навички з просування проектів через соцмережі.

 Які знання та навички Ви опануєте?

 • Маркетингові моделі й етапи комунікаційної стратегії.
 • JTBD vs Портрет цільової аудиторії.
 • Маркетингова модель, комунікаційна стратегія та рекламний кабінет.
 • Сітка креативів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Євген Язвинський
Директор міжнародного рекламного performance-агентства Median ads. Має 7-річний досвід роботи в digital-маркетингу та спеціалізується на рекламі в соцмедіа, розробці маркетингових та комунікаційних стратегій для локальних і міжнародних брендів. Вважає, що правильні настройки в рекламному кабінеті – це всього лише 20% успішної кампанії, інші 80% – за комунікацією. У портфоліо Євгена Язвинського є успішні кейси для таких компаній, як Depositphotos, M1, Binotel, Eurovision Ukraine, Concert.ua, Parimatch, Ecoisme, Publicfast, MacPaw та iнших.
Євген Язвинський

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Ваш мобільний номер телефону
Вкажіть на кого виставляти рахунок (Оплачує компанія, Оплачую самостійно, Інше - зателефонуйте мені)
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: