fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Ділова кореспонденція: п’ять кроків до чітких письмових повідомлень

 • Дата: 23/02/2018 (ПТ)
 • Мова: англійська
 • Час: 10:00 - 18:00
 • Вартість участі:1200 грн для членів Європейської Бізнес Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А)

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Ділова кореспонденція: п’ять кроків до чітких письмових повідомлень. Дата: 23 лютого2018. Час: 10:00 18:00. Мова: англійська. Вартість участі: 1200 грн для членів Європейської Бізнес Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А). Команда EBA Management Development Centre спільно з Іриною Глущенковою запрошує Вас взяти участь у Тренінгу: Ділова кореспонденція: пять кроків до чітких письмових повідомлень. Як ефективно донести свою думку в діловій письмовій комунікації. Мета: покращити навички написання чітких та стислих повідомлень. Ми будемо прaцювати над цим за допомогою практичних завдань різного типу, які будуть підтримані відповідною теорією – зрозумілою, структурованою, простою для запам`ятовування та використання. Результат: інструменти чіткості, чек-лист для перевірки чіткості, приклади структурованих та ефективних повідомлень, банк корисних фраз для різних типів повідомлень. Необхідний рівень володіння англійською мовою: Intermediate та вище Тренер: Ірина Глущенкова, сертифікований бізнес-тренер, автор низки освітніх програм англійською, українською та російською мовами.  Партнер заходу: Тренінг студія Ірини Глущенкової Теми для обговорення: Модуль 1 Етап Ідеї – з чого розпочати, коли потрібно написати SAP метод планування повідомлення Тенденції сучасного ділового стилю Корисні фрази для різних типів повідомлень Модуль 2 Інструменти чіткості – як вибрати вірну структуру та наповнення Три підходи до організації ідей та логічної побудови Тон повідомлення та його складники. Проста мова, туманна мова, професійна мова – де золота середина? Практичні принципи побудови чітких повідомлень. Як себе перевірити? Аналіз кейсів: кращі практики та типові помилки Корисні поради щодо вичитки та редагування Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку Реєстрація. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Ірина Глущенкова. Сертифікований бізнес-тренер, автор низки програм з англійської, української та російської мов. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Іриною Глущенковою запрошує Вас взяти участь у Тренінгу: Ділова кореспонденція: п’ять кроків до чітких письмових повідомлень. Як ефективно донести свою думку в діловій письмовій комунікації.

Мета: покращити навички написання чітких та стислих повідомлень. Ми будемо прaцювати над цим за допомогою практичних завдань різного типу, які будуть підтримані відповідною теорією – зрозумілою, структурованою, простою для запам`ятовування та використання.

Результат: інструменти чіткості, чек-лист для перевірки чіткості, приклади структурованих та ефективних повідомлень, банк корисних фраз для різних типів повідомлень.

Необхідний рівень володіння англійською мовою: Intermediate та вище

Тренер: Ірина Глущенкова, сертифікований бізнес-тренер, автор низки освітніх програм англійською, українською та російською мовами.

 Партнер заходу: Тренінг студія Ірини Глущенкової

Теми для обговорення:

Модуль 1

 • Етап Ідеї – з чого розпочати, коли потрібно написати
 • SAP метод планування повідомлення
 • Тенденції сучасного ділового стилю
 • Корисні фрази для різних типів повідомлень

Модуль 2

 • Інструменти чіткості – як вибрати вірну структуру та наповнення
 • Три підходи до організації ідей та логічної побудови
 • Тон повідомлення та його складники. Проста мова, “туманна” мова, професійна мова – де золота середина?
 • Практичні принципи побудови чітких повідомлень. Як себе перевірити?
 • Аналіз кейсів: кращі практики та типові помилки
 • Корисні поради щодо вичитки та редагування

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Ірина Глущенкова
Сертифікований бізнес-тренер, автор низки програм з англійської, української та російської мов
Ірина Глущенкова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: