fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі. Сезон 2

 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі. Сезон 2. Дата: 16 липня2020. Час: 10:00 12:00. Півенноукраїнський Офіс Асоціації та Міжнародна юридична служба Interlegal оголошують старт другої хвилі безкоштовного курсу «Transport, Shipping Trade Web Course». «MAKE IT HOT» — слоган нового сезону. Цього разу без прямих трансляцій. Пропонуємо до вашої уваги короткі відео-записи, що розкривають суть специфічних тем, цікавих широкому колу фахівців агробізнесу, морських перевезень і логістики. Крім доступу до відео-консультацій експертів, у слухачів буде можливість подивитися декілька «expert talks» зустрічей, що дозволить всебічно розглянути професійні питання у форматі 360 градусів. В рамках курсу експерти Interlegal і запрошені гості розкриють такі теми: Суперечки за Англійським правом у Агротрейді. Угоди з придбання флоту та інші питання морських перевезень. Стягнення збитків у результаті дій державних органів. Податкові питання в Україні та за кордоном, ведення міжнародного бізнесу. Кібер-шахрайство. Особливості імпорту сільгосптехніки з США в Україну. Придбання яхти, питання тимчасового ввезення яхт. Суперечки за вимогами моряків: юридичні рекомендації. Зводи звичаїв портів. І багато іншого. На вас чекають лише найпоказовіші кейси із практики! Відео-записи курсу будуть надсилатися учасникам на пошту щочетверга. У слухачів є можливість обирати найактуальніші для себе тематики. А для тих, хто приєднається не з початку курсу, буде можливість за запитом отримати попередні відео-матеріали. За результатами - всім бажаючим буде підготовлений Сертифікат про участь. Участь безкоштовна! Попередня реєстрація обов’язкова!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. ЕВА Одеса. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Про програму

Півенноукраїнський Офіс Асоціації та Міжнародна юридична служба Interlegal оголошують старт другої хвилі безкоштовного курсу «Transport, Shipping Trade Web Course».

«MAKE IT HOT» — слоган нового сезону. Цього разу без прямих трансляцій. Пропонуємо до вашої уваги короткі відео-записи, що розкривають суть специфічних тем, цікавих широкому колу фахівців агробізнесу, морських перевезень і логістики.

Крім доступу до відео-консультацій експертів, у слухачів буде можливість подивитися декілька «expert talks» зустрічей, що дозволить всебічно розглянути професійні питання у форматі 360 градусів.

В рамках курсу експерти Interlegal і запрошені гості розкриють такі теми:

 • Суперечки за Англійським правом у Агротрейді.
 • Угоди з придбання флоту та інші питання морських перевезень.
 • Стягнення збитків у результаті дій державних органів.
 • Податкові питання в Україні та за кордоном, ведення міжнародного бізнесу.
 • Кібер-шахрайство.
 • Особливості імпорту сільгосптехніки з США в Україну.
 • Придбання яхти, питання тимчасового ввезення яхт.
 • Суперечки за вимогами моряків: юридичні рекомендації.
 • Зводи звичаїв портів.
 • І багато іншого.

На вас чекають лише найпоказовіші кейси із практики!

Відео-записи курсу будуть надсилатися учасникам на пошту щочетверга.

У слухачів є можливість обирати найактуальніші для себе тематики. А для тих, хто приєднається не з початку курсу, буде можливість за запитом отримати попередні відео-матеріали. За результатами – всім бажаючим буде підготовлений Сертифікат про участь.

Участь безкоштовна! Попередня реєстрація обов’язкова!

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

ЕВА Одеса

Зв'язатись
048 737 38 83

Звіти і фотогалереї програми

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: