fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Як знайти, рекрутувати і утримати таланти за допомогою LinkedIn

 • Дата: 25/04/2018 (СР)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 18:00
 • Вартість участі:2000 грн для компаній асоціації (1500 грн. до 25 березня)
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Як знайти, рекрутувати і утримати таланти за допомогою LinkedIn. Дата: 25 квітня2018. Час: 10:00 18:00. Мова: російська. Вартість участі: 2000 грн для компаній асоціації (1500 грн. до 25 березня). Місце проведення: HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3). Підбір якісних фахівців на сьогоднішній день є одним з найбільш конкурентних, попит на фахівців більше, ніж пропозиції реальних кандидатів на ринку. Знайти хорошого фахівця - досить складно, висококласного - ще складніше, а розібратися в рівні його професійних компетенцій часом буває не під силу навіть досвідченому рекрутеру. У зв’язку з цим EBA Management Development Centre спільно з Натаном Коусом та Дмитром Роденко запрошують Вас взяти участь у тренінгу: Як знайти, рекрутувати і утримати таланти за допомогою LinkedIn. Цільова аудиторія: HR-менеджери, Рекрутери; Керівники відділів персоналу; HR-директори; Власники бізнесу з мінімальним досвідом роботи в LinkedIn  Тренери: Натан Коус, засновник спільноти IT Founders в Ізраїлі Дмитро Роденко, засновник бізнес спільноти власників компаній Україні Теми для обговорення: Як знайти кращих і не заплутатися в мережах самому Яка рибка ловиться в LinkedIn У чому ключові плюси і мінуси пошуку співробітників знайдених в мережі Facebook vs LinkedIn. Які мережі потрібно використовувати саме Вам і в чому їх відмінності Як створити постійний потік якісних кандидатів з LinkedIn Як управляти всім процесом за 3 години на тиждень Метод роботи: міні-лекції, практичні завдання, групові дискусії, розбір конкретних ситуацій, моделювання реальних кейсів. В результаті тренінгу ви: вивчите ефективну тактику роботи в LinkedIn ( Leadership Platform) дізнаєтесь як швидко знайти, рекрутувати і утримати краще таланти за допомогою LinkedIn. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.  Тренери. Натан Коус. засновник спільноти IT Founders в Ізраїлі. Дмитро Роденко. засновник бізнес спільноти власників компаній Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Liliya Yamborak. E-mail Lili[email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Підбір якісних фахівців на сьогоднішній день є одним з найбільш конкурентних, попит на фахівців більше, ніж пропозиції реальних кандидатів на ринку. Знайти хорошого фахівця – досить складно, висококласного – ще складніше, а розібратися в рівні його професійних компетенцій часом буває не під силу навіть досвідченому рекрутеру.

У зв’язку з цим EBA Management Development Centre спільно з Натаном Коусом та Дмитром Роденко запрошують Вас взяти участь у тренінгу: Як знайти, рекрутувати і утримати таланти за допомогою LinkedIn.

Цільова аудиторія:

 • HR-менеджери,
 • Рекрутери;
 • Керівники відділів персоналу;
 • HR-директори;
 • Власники бізнесу з мінімальним досвідом роботи в LinkedIn

 Тренери:

Натан Коус, засновник спільноти “IT Founders” в Ізраїлі

Дмитро Роденко, засновник бізнес спільноти власників компаній Україні

Теми для обговорення:

 • Як знайти кращих і не заплутатися в мережах самому
 • Яка рибка ловиться в LinkedIn
 • У чому ключові плюси і мінуси пошуку співробітників знайдених в мережі
 • Facebook vs LinkedIn. Які мережі потрібно використовувати саме Вам і в чому їх
 • відмінності
 • Як створити постійний потік якісних кандидатів з LinkedIn
 • Як управляти всім процесом за 3 години на тиждень

Метод роботи: міні-лекції, практичні завдання, групові дискусії, розбір конкретних ситуацій, моделювання реальних кейсів.

В результаті тренінгу ви:

 • вивчите ефективну тактику роботи в LinkedIn ( “Leadership Platform”)
 • дізнаєтесь як швидко знайти, рекрутувати і утримати краще “таланти” за допомогою LinkedIn.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

 

Тренери

1 / 2
Натан Коус
засновник спільноти "IT Founders" в Ізраїлі
Дмитро Роденко
засновник бізнес спільноти власників компаній Україні
Натан Коус
Дмитро Роденко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Liliya Yamborak

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу?
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: