fbpx

9 липня в котеджному містечку Green Hills відбувся гучний літній захід для всієї родини EBA Summer Fun Fest!

Під час цього заходу 18 компаній-учасників проекту Unlimit Ukraine презентували свою продукцію гостям заходу під час ярмарку українських виробників. Наші учасники мали нагоду поспілкуватися з гостями, розповісти про себе та свою компанію, а також завести нові знайомства та корисні контакти.

Не дивлячись на те, що захід передбачав найрізноманітніші активності на свіжому повітрі, тим не менш ярмарок викликав неабияку зацікавленість та інтерес.

Для самих маленьких гостей заходу компанія Indigo Wood презентувала дитячі меблі; Creative Light – дитяче освітлення, OZZO– розмальовки, Сенсорія – продукцію для сенсорного розвитку дитини.

Справжні поціновувачі моди теж знайшли свій куточок насолоди: такі бренди, як N&MN.VerichLoveMySocks та GACHI запропонували гостям модний одяг та стильні аксесуари.

Широкий вибір соусів, джемів, конфітюрів та інших смаколиків були представлені компаніями TATOpepperJAMConfitureUkrtomat та ViTerra.

Різні цікавинки можно було зустріти на полицях Devays MakerOrner Store та 1DEA.me.

Корисні речі для повсякденного життя, які є незамінним помічником в офісі та вдома, запропонували компанії Pack&Go – український виробник термо-сумок для їжі з собою, а Clean Stream – виробник антисептичного гелю.

Ну і нарешті, постійний гість всіх заходів проекту та Асоціації, виробник люксових велосипедів з дерев’яними рамами Woodrover, вразив всіх присутніх незвичним дизайном та підходом до виробництва велосипеду сучасного покоління.

Тож, компанія українських молодих підприємців видалася дуже цікавою та різноманітною!

Ми надзвичайно пишаємося, що Ви всі з нами!

Запрошуємо і надалі активно приймати участь в житті проекту та в усіх заходах, які, маємо надію, приносять Вам не тільки користь, але й задоволення!

До нових зустрічей!

Звіт та фотогалерея

10/ 07/ 2016

Summer Fun Fest
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: