fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

  • Дата: 10/10/2019 (ЧТ)
  • Мова: українська, російська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Тема:EQ в приватній та корпоративній сферах. Як перетворити своє оточення в DreamTeam?
Місце проведення:

Офіс Асоціації в Одесі, м. Одеса   пров. Топольського, 4А,    1-ий поверх, офіс 126  

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі. Дата: 10 жовтня2019. Час: 16:00 18:00. Мова: українська, російська. Тема: EQ в приватній та корпоративній сферах. Як перетворити своє оточення в DreamTeam?. Місце проведення: Офіс Асоціації в Одесі, м. Одеса   пров. Топольського, 4А,    1-ий поверх, офіс 126  . Шановні члени Асоціації! Запрошуємо вас на Студію особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі. Уникнути емоцій у будь-якій сфері життя людини практично неможливо. Вони будуть виникати навіть якщо їх ігнорувати або стверджувати, що їх немає. Емоції – це «програма», яка є в кожної людини і від якої неможливо позбутись. Аби не бути вразливим до маніпуляцій інших людей потрібно системно підвищувати власний емоційний інтелект (EQ). Іншими словами, повернути собі «пульт управління» над своїми емоціями і розуміння того, як комунікувати з іншими людьми для досягнення потрібного результату. У компаніях, де підтримується культура розвитку EQ, працівники більше проявляють лідерські якості, ефективніше працюють у команді, краще комунікують між собою, з клієнтами та партнерами. Роботодавці охочіше наймають на роботу тих, хто вміло поєднує розум та емоції. Отож, реєструйтеся щоб розібратися у власних емоціях та самому собі і у формуванні гармонійних відносин з оточуючими. Адже ці два фактори значно підвищують шанси досягти успіху у робочому та особистому житті. Надсилайте ваші заявки (імя, прізвище, компанія, посада, контакти) до 09.10.19 за адресою: [email protected].  До зустрічі!Спікери. Майя Пужайло. експерт та керівник напрямку «Емоційний Інтелект в бізнесі. Особиста ефективність і мотивація » в Amograce. Ведуча оздоровчих програм.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації!

Запрошуємо вас на Студію особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі.

Уникнути емоцій у будь-якій сфері життя людини практично неможливо. Вони будуть виникати навіть якщо їх ігнорувати або стверджувати, що їх немає. Емоції – це «програма», яка є в кожної людини і від якої неможливо позбутись.

Аби не бути вразливим до маніпуляцій інших людей потрібно системно підвищувати власний емоційний інтелект (EQ). Іншими словами, повернути собі «пульт управління» над своїми емоціями і розуміння того, як комунікувати з іншими людьми для досягнення потрібного результату.

У компаніях, де підтримується культура розвитку EQ, працівники більше проявляють лідерські якості, ефективніше працюють у команді, краще комунікують між собою, з клієнтами та партнерами. Роботодавці охочіше наймають на роботу тих, хто вміло поєднує розум та емоції.

Отож, реєструйтеся щоб розібратися у власних емоціях та самому собі і у формуванні гармонійних відносин з оточуючими. Адже ці два фактори значно підвищують шанси досягти успіху у робочому та особистому житті.

Надсилайте ваші заявки (імя, прізвище, компанія, посада, контакти) до 09.10.19 за адресою: [email protected]

До зустрічі!

Спікери

1 / 1
Майя Пужайло
експерт та керівник напрямку «Емоційний Інтелект в бізнесі. Особиста ефективність і мотивація » в Amograce. Ведуча оздоровчих програм.
Майя Пужайло

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: