fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сторітелінг для HR. Вебінар EBA з Тетяною Пашкіною та Олегом Демчиком

 • Дата: 20/09/2023 (СР)
 • Мова: Українська
 • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Сторітелінг для HR. Вебінар EBA з Тетяною Пашкіною та Олегом Демчиком. Дата: 20 вересня2023. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська. Місце проведення: Zoom. Шановні колеги, Запрошуємо Вас на вебінар EBA з Тетяною Пашкіною та Олегом Демчиком, що запланований на середу, 20 вересня, з 16:00 до 17:30. Зустріч відбудеться в Zoom. Тема зустрічі: Сторітелінг для HR Програма: Правила сторітеллінгу Як будується яскрава історія Композиція гарної історії Хитрощі та лайфхаки сценарію якісної історії Практичний блок (відпрацювання розказування історій у форматі 3-хвилиних промов-знайомств speed dating) Історія «робота моєї мрії» Історія «мій шлях у професію» Історія «мій найгіршій роботодавець» Історія «як моя компанія змінює світ на краще» Історія «як я знайшла споріднену душу» Умови участі: Онлайн реєстрація необхідна для участі Спікери. Тетяна Пашкіна. HR Маркетолог ТОВ Арго Трейдінг. Спікер профільних конференцій, тренер з рекрутингу та сторителлінгу, експерт з аналітики ринку праці. Автор понад 1000 публікацій у профільних виданнях «Управління персоналом», «Менеджер з персоналу», ProHR, та у ділових медіа – Бізнес, Оглядач, Ліга, Мінфін, Proman, Фокус, НВ, контрібютор Forbes. Співавтор онлайн-курсу «Як знайти роботу своєї мрії» на Prometheus – 36607 слухачів.. Олег Демчик. Президент Клубу професійних перемовників. Тьютор курсу «Переговори» в Edinburgh Business School (Heriot-Watt University, UK). Сертифікований медіатор (Chapman University, USA). Амбасадор міжнародного проекту Hackathonbridge щодо інтеграції України у європейську спільноту. Викладач дисциплін ведення ефективних переговорів у Дипломатичній академії України імені Генадія Удовенко при Міністерстві закордонних справ України. Викладач дисциплін ефективних переговорів в IIR Business School, Львівській бізнес-школі LvBS, Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, School of Political Consulting & PR, Школі помічників народних депутатів, Master of Political Management, The Center for Leadership Development.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор. E-mail [email protected].

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас на вебінар EBA з Тетяною Пашкіною та Олегом Демчиком, що запланований на середу, 20 вересня, з 16:00 до 17:30.

Зустріч відбудеться в Zoom.

Тема зустрічі: Сторітелінг для HR

Програма:

Правила сторітеллінгу

 • Як будується яскрава історія
 • Композиція гарної історії
 • Хитрощі та лайфхаки сценарію якісної історії

Практичний блок (відпрацювання розказування історій у форматі 3-хвилиних промов-знайомств speed dating)

 • Історія «робота моєї мрії»
 • Історія «мій шлях у професію»
 • Історія «мій найгіршій роботодавець»
 • Історія «як моя компанія змінює світ на краще»
 • Історія «як я знайшла споріднену душу»

Умови участі:

 • Онлайн реєстрація необхідна для участі

Спікери

1 / 2
Тетяна Пашкіна
HR Маркетолог ТОВ "Арго Трейдінг". Спікер профільних конференцій, тренер з рекрутингу та сторителлінгу, експерт з аналітики ринку праці. Автор понад 1000 публікацій у профільних виданнях «Управління персоналом», «Менеджер з персоналу», ProHR, та у ділових медіа – Бізнес, Оглядач, Ліга, Мінфін, Proman, Фокус, НВ, контріб'ютор Forbes. Співавтор онлайн-курсу «Як знайти роботу своєї мрії» на Prometheus – 36607 слухачів.
Олег Демчик
Президент Клубу професійних перемовників. Тьютор курсу «Переговори» в Edinburgh Business School (Heriot-Watt University, UK). Сертифікований медіатор (Chapman University, USA). Амбасадор міжнародного проекту Hackathonbridge щодо інтеграції України у європейську спільноту. Викладач дисциплін ведення ефективних переговорів у Дипломатичній академії України імені Генадія Удовенко при Міністерстві закордонних справ України. Викладач дисциплін ефективних переговорів в IIR Business School, Львівській бізнес-школі LvBS, Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, School of Political Consulting & PR, Школі помічників народних депутатів, Master of Political Management, The Center for Leadership Development.
Тетяна Пашкіна
Олег Демчик

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: