fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільне Засідання Комітету управління персоналом та ESG Хабу Асоціації

  • Дата: 03/03/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Тема:Сертифікація «Роботодавець, дружній для молоді»
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Спільне Засідання Комітету управління персоналом та ESG Хабу Асоціації. Дата: 03 березня2022. Час: 15:00 16:30. Мова: Українська. Тема: Сертифікація «Роботодавець, дружній для молоді». Місце проведення: Zoom.us. Шановні колеги, запрошуємо вас на спільне засідання Комітету управління персоналом та ESG Хабу Асоціації, яке відбудеться 03 березня, 15:00-16:30, платформа Zoom.us.  Тема: Сертифікація «Роботодавець, дружній для молоді» Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” за підтримки Міністерства молоді та спорту України, IREX та програми “Мріємо та діємо” розробили програму сертифікації компаній «Роботодавець, дружній до молоді» для оцінки політик і практик роботодавців, а також надання рекомендацій для їх покращення. Критерії сертифікації розроблені спільно з підписантами ініціативи “Пакт заради молоді – 2025” та з молоддю. У жовтні 2021 року сертифікація була пропілотована за участю 10 роботодавців. Сертифікатом на рівень “А” було сертифіковано одну компанію - Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia & Moldova. Деталі - https://careerhub.in.ua/certification-youth-employer-friendly/ На зустрічі організатори розкажуть про сертифікацію, її переваги для бізнесу та поділяться рекомендаціями. А також анонсують новий етап реєстрації компаній на Сертифікацію.  Спікери зустрічі: Марина Саприкіна, Голова правління Центру “Розвиток КСВ” Тарас Деркач, Керівник платформи Career Hub, Центр “Розвиток КСВ” Олена Лявданська, Менеджерка з підтримки людей і організаційної культури функції забезпечення збуту Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia & Moldova Рєстрація є обовязковою. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Шановні колеги,

запрошуємо вас на спільне засідання Комітету управління персоналом та ESG Хабу Асоціації, яке відбудеться 03 березня, 15:00-16:30, платформа Zoom.us. 

Тема: Сертифікація «Роботодавець, дружній для молоді»

Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” за підтримки Міністерства молоді та спорту України, IREX та програми “Мріємо та діємо” розробили програму сертифікації компаній «Роботодавець, дружній до молоді» для оцінки політик і практик роботодавців, а також надання рекомендацій для їх покращення.

Критерії сертифікації розроблені спільно з підписантами ініціативи “Пакт заради молоді – 2025” та з молоддю. У жовтні 2021 року сертифікація була пропілотована за участю 10 роботодавців. Сертифікатом на рівень “А” було сертифіковано одну компанію – Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia & Moldova. Деталі – https://careerhub.in.ua/certification-youth-employer-friendly/

На зустрічі організатори розкажуть про сертифікацію, її переваги для бізнесу та поділяться рекомендаціями. А також анонсують новий етап реєстрації компаній на Сертифікацію.

 Спікери зустрічі:

  • Марина Саприкіна, Голова правління Центру “Розвиток КСВ”
  • Тарас Деркач, Керівник платформи Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”
  • Олена Лявданська, Менеджерка з підтримки людей і організаційної культури функції забезпечення збуту Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia & Moldova

Рєстрація є обов’язковою.

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: