fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільне засідання комітетів з управління персоналом та корпоративної соціальної відповідальності Асоціації

  • Дата: 21/09/2021 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Тема:Навчання керівників в нових умовах, або Шлях Героя.
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Спільне засідання комітетів з управління персоналом та корпоративної соціальної відповідальності Асоціації. Дата: 21 вересня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська. Тема: Навчання керівників в нових умовах, або Шлях Героя.. Місце проведення: Zoom.us. Шановні колеги,  запрошуємо вас на спільне онлайн-засідання комітетів з управління персоналом та корпоративної соціальної відповідальності Асоціації, що заплановане на вівторок, 21 вересня, з 16.00 до 18.00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us.  Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації.  Тема: Навчання керівників в нових умовах, або Шлях Героя. Уже понад рік світ живе і працює в нових умовах. Зміна традиційного підходу до взаємодії між працівниками та роботодавцем разом з розвитком інформаційно-комунікативних технологій відкривають нові можливості у галузі HR на всіх рівнях. «Нова норма» створює особливий  наратив, який вимагає нових героїв.  Звісно, що у кожного героя свій шлях, протягом  якого він проходить свої випробування, зустрічає як ворогів, так і союзників, програє та перемагає. Про визначення поняття «Герой» і його шлях на прикладі трансформації системи навчання керівників в онлайн- формат  та  натхнення відповідною моделлю Дж. Кемпбелла розповість Світлана Судакова, директор департаменту підбору, навчання та розвитку персоналу Укртелекому. Умови реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова. Чекаємо на Вас!Спікери. Світлана Судакова. Директор департаменту підбору, навчання та розвитку персоналу, АТ «Укртелеком». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail [email protected]

Шановні колеги, 

запрошуємо вас на спільне онлайн-засідання комітетів з управління персоналом та корпоративної соціальної відповідальності Асоціації, що заплановане на вівторок, 21 вересня, з 16.00 до 18.00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. 

Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації. 

Тема: Навчання керівників в нових умовах, або Шлях Героя.

Уже понад рік світ живе і працює в нових умовах. Зміна традиційного підходу до взаємодії між працівниками та роботодавцем разом з розвитком інформаційно-комунікативних технологій відкривають нові можливості у галузі HR на всіх рівнях. «Нова норма» створює особливий  наратив, який вимагає нових героїв.  Звісно, що у кожного героя свій шлях, протягом  якого він проходить свої випробування, зустрічає як ворогів, так і союзників, програє та перемагає. Про визначення поняття «Герой» і його шлях на прикладі трансформації системи навчання керівників в онлайн- формат  та  натхнення відповідною моделлю Дж. Кемпбелла розповість Світлана Судакова, директор департаменту підбору, навчання та розвитку персоналу Укртелекому.

Умови реєстрації:

  • Онлайн реєстрація обов’язкова.

Чекаємо на Вас!

Спікери

1 / 1
Світлана Судакова
Директор департаменту підбору, навчання та розвитку персоналу, АТ «Укртелеком»
Світлана Судакова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: