fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спеціальний вечір для маркетологів та PR-менеджерів

  • Дата: 13/04/2018 (ПТ)
  • Час: 18:00 - 21:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Спеціальний вечір для маркетологів та PR-менеджерів. Дата: 13 квітня2018. Час: 18:00 21:00. У п’ятницю, 13 квітня, у Дніпрі відбувся спеціальний захід для менеджерів з маркетингу та PR. В програмі вечора була представлена презентація нової колекції форматів обслуговування корпоративних подій компанії «DS Catering». Всі учасники мали чудову можливість дізнатися про найсвіжіші тренди в індустрії, інструменти планування правильного кейтерингу та в теплій атмосфері поспілкуватися з колегами за келихом гарного вина. Також на всіх учасників чекало шоу з кавою на піску, майстер-клас, сюрпризи від шеф-кухаря та безліч приємних подарунків.

У п’ятницю, 13 квітня, у Дніпрі відбувся спеціальний захід для менеджерів з маркетингу та PR. В програмі вечора була представлена презентація нової колекції форматів обслуговування корпоративних подій компанії «DS Catering».

Всі учасники мали чудову можливість дізнатися про найсвіжіші тренди в індустрії, інструменти планування правильного кейтерингу та в теплій атмосфері поспілкуватися з колегами за келихом гарного вина. Також на всіх учасників чекало шоу з кавою на піску, майстер-клас, сюрпризи від шеф-кухаря та безліч приємних подарунків.

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: