fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сімейний квест з Асоціацією в Одесі

  • Дата: 06/06/2019 (ЧТ)
  • Час: 16:00 - 19:00
Місце проведення:

Парк Перемоги

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Сімейний квест з Асоціацією в Одесі. Дата: 06 червня2019. Час: 16:00 19:00. Місце проведення: Парк Перемоги. Друзі, Запрошуємо вас  взяти участь в Сімейному квесті Асоціаціїї в Одесі! Тільки уявіть, 1784 рік, острівець Сан-Андрес в Карибському морі. Два піратські судна встали на якір в бухті.  Що привело в тиху бухту два піратських корабля?  Кому дістануться скарби Флінта? Хто буде бовтатися на реї, кого принесуть в жертву індіанці? Хто отримає руку прекрасної дочки губернатора? А хто - моторошну Чорну мітку? Прийшов час дізнатися! У цій грі вам доведеться битися на дуелях з піратами, розслідувати смерть капітана Флінта і знайти його скарби, укласти союз з тубільським вождем, врятувати прекрасну дочку губернатора і навіть взяти участь в людському жертвопринесенні ... можливо, в ролі жертви. Ви готові поглинути в скандали, інтриги, розслідування в західних колоніях Його Величності короля Георга? Друзі, помічайте 6 червня у своєму календарі для цікавого заходу. Запрошуйте родину та долучайтесь до нашого квесту від Questoria.ua. Вік гостей стартує від 8 років і до ∞. Участь безкоштова, попередня реєстрація обовязкова (компанія, ПІБ, посада, контактний телефон; для дітей - імя, вік та імя, контактні данні супроводжуючої особи) на [email protected] Чекаємо на Вас! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (048) 737 38 83.

Друзі,

Запрошуємо вас  взяти участь в Сімейному квесті Асоціаціїї в Одесі!

Тільки уявіть, 1784 рік, острівець Сан-Андрес в Карибському морі. Два піратські судна встали на якір в бухті. 

  • Що привело в тиху бухту два піратських корабля? 
  • Кому дістануться скарби Флінта?
  • Хто буде бовтатися на реї, кого принесуть в жертву індіанці?
  • Хто отримає руку прекрасної дочки губернатора?
  • А хто – моторошну Чорну мітку?

Прийшов час дізнатися!

У цій грі вам доведеться битися на дуелях з піратами, розслідувати смерть капітана Флінта і знайти його скарби, укласти союз з тубільським вождем, врятувати прекрасну дочку губернатора і навіть взяти участь в людському жертвопринесенні … можливо, в ролі жертви.

Ви готові поглинути в скандали, інтриги, розслідування в західних колоніях Його Величності короля Георга?

Друзі, помічайте 6 червня у своєму календарі для цікавого заходу. Запрошуйте родину та долучайтесь до нашого квесту від Questoria.ua. Вік гостей стартує від 8 років і до ∞.

Участь безкоштова, попередня реєстрація обов’язкова (компанія, ПІБ, посада, контактний телефон; для дітей – ім’я, вік та ім’я, контактні данні супроводжуючої особи) на [email protected]

Чекаємо на Вас! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+38 (048) 737 38 83

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: