fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Школа експорту: Можливості відкриття бізнесу у європейських країнах – Словаччина

  • Дата: 27/08/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Школа експорту: Можливості відкриття бізнесу у європейських країнах – Словаччина. Дата: 27 серпня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. ПриватБанк у партнерстві з Європейською Бізнес Асоціацією, ОЛХ Україна та Mastercard запустив нову освітню платформу PrivatBank Business Platform. Цей майданчик створено для навчання та розвитку підприємців. На платформі вже можна зареєструватися та пройти курс “Школа експорту”. Він допоможе українським підприємцям, які хотіли б розширити свій бізнес та вийти на нові ринки збуту своєї продукції,  почати експорт на ринки ЄС. Ця освітня ініціатива доступна для всіх власників та представників малого та середнього бізнесу України на безкоштовній основі. Чому варто долучитися? Дізнаєтесь більше про юридичні та податкові аспекти ведення бізнесу в різних європейських країнах. Отримаєте практичні поради та інструменти для розвитку бізнесу на міжнародному ринку. Зміцнити свої бізнес-зв’язки на міжнародному рівні. Клієнти ПриватБанку, пройшовши курс, зможуть також отримати додаткові можливості для розвитку свого бізнесу, зокрема: спеціальні знижки та тарифи від ПриватБанку на експортні операції. “ПриватБанк зацікавлений в тому, щоб в Україні зростала кількість підприємців, а також прагне бути бізнес партнером, який допомагає зростати та розвиватися успішному бізнесу. Саме тому ми не лише створюємо сучасні та інноваційні продукти і сервіси для клієнтів, але й пропонуємо можливості для навчання та розвитку. “Школа експорту” – це якісна навчальна програма, яка допоможе вам зростати як підприємцю і відкривати для свого бізнесу нові ринки збуту”, – зазначив Член Правління з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв. Надалі лінійка доступних в межах PrivatBank Business Platform навчальних програм  буде розширюватися. Приєднуйтесь! Спікер: Марина Капустіна, юрист, медіатор при суді Bratislava IV, засновниця Fond na podporuUkrajincov, офіціальний юридичний партнер проєкта United for Ukraine в Словаччинi. Питання для обговорення: Чому Словаччина є привабливою країною для ведення бізнесу. Огляд основних форм ведення бізнесу в Словаччині:   - Індивідуальний підприємець.   - ТОВ (s.r.o.).   - Акціонерне товариство.   - Філія та представництво іноземної компанії. Переваги та недоліки кожної форми ведення бізнесу. Податкове навантаження. Практичні поради щодо вибору найбільш підходящої форми ведення бізнесу. Партнери  Спікери. Марина Капустіна. Юрист, медіатор при суді Bratislava IV, засновниця Fond na podporuUkrajincov, офіціальний юридичний партнер проєкта United for Ukraine в Словаччинi.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

ПриватБанк у партнерстві з Європейською Бізнес Асоціацією, ОЛХ Україна та Mastercard запустив нову освітню платформу PrivatBank Business Platform. Цей майданчик створено для навчання та розвитку підприємців.

На платформі вже можна зареєструватися та пройти курс “Школа експорту”. Він допоможе українським підприємцям, які хотіли б розширити свій бізнес та вийти на нові ринки збуту своєї продукції,  почати експорт на ринки ЄС. Ця освітня ініціатива доступна для всіх власників та представників малого та середнього бізнесу України на безкоштовній основі.

Чому варто долучитися?

  • Дізнаєтесь більше про юридичні та податкові аспекти ведення бізнесу в різних європейських країнах.
  • Отримаєте практичні поради та інструменти для розвитку бізнесу на міжнародному ринку.
  • Зміцнити свої бізнес-зв’язки на міжнародному рівні.

Клієнти ПриватБанку, пройшовши курс, зможуть також отримати додаткові можливості для розвитку свого бізнесу, зокрема:

  • спеціальні знижки та тарифи від ПриватБанку на експортні операції.

“ПриватБанк зацікавлений в тому, щоб в Україні зростала кількість підприємців, а також прагне бути бізнес партнером, який допомагає зростати та розвиватися успішному бізнесу. Саме тому ми не лише створюємо сучасні та інноваційні продукти і сервіси для клієнтів, але й пропонуємо можливості для навчання та розвитку. “Школа експорту” – це якісна навчальна програма, яка допоможе вам зростати як підприємцю і відкривати для свого бізнесу нові ринки збуту”, – зазначив Член Правління з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв.

Надалі лінійка доступних в межах PrivatBank Business Platform навчальних програм  буде розширюватися.

Приєднуйтесь!

Спікер: Марина Капустіна, юрист, медіатор при суді Bratislava IV, засновниця Fond na podporuUkrajincov, офіціальний юридичний партнер проєкта United for Ukraine в Словаччинi.

Питання для обговорення:

  • Чому Словаччина є привабливою країною для ведення бізнесу.
  • Огляд основних форм ведення бізнесу в Словаччині:
      – Індивідуальний підприємець.
      – ТОВ (s.r.o.).
      – Акціонерне товариство.
      – Філія та представництво іноземної компанії.
  • Переваги та недоліки кожної форми ведення бізнесу.
  • Податкове навантаження.
  • Практичні поради щодо вибору найбільш підходящої форми ведення бізнесу.

Партнери

 

Спікери

1 / 1
Марина Капустіна
Юрист, медіатор при суді Bratislava IV, засновниця Fond na podporuUkrajincov, офіціальний юридичний партнер проєкта United for Ukraine в Словаччинi.
Марина Капустіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: