fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Семінар з юридичних питань на тему: “Захист від перевірок податкових та правоохоронних органів”

  • Дата: 19/05/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 15:00 - 17:30
Місце проведення:

Online via Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Семінар з юридичних питань на тему: “Захист від перевірок податкових та правоохоронних органів”. Дата: 19 травня2021. Час: 15:00 17:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Online via Zoom. Шановні друзі! Ми раді запросити вас на спільний семінар з податкових та кримінально-правових питань, який Комітет зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації проводить спільно з Sayenko Kharenko. У 2021 році Кабінет Міністрів України скоротив строки мораторію щодо податкових перевірок, проведення яких у 2020 році було суттєво обмежене. Це означає, що бізнесу варто підготуватись до майбутніх податкових перевірок, кількість яких з урахуванням змін до мораторію вже зростає. Крім цього, податкові питання продовжують викликати інтерес й правоохоронних органів, наприклад, податкової поліції, яка очікує реорганізації у Бюро економічної безпеки. Особливості проведення таких перевірок, включаючи й ті, що стосуються трансфертного ціноутворення, та ризики для агро-бізнесу, пов’язані з ними пропонуємо обговорити на нашому семінарі. Разом ми розглянемо наступні питання: Перші ознаки того, що щодо компанії існує зацікавленість у проведенні перевірки Чи законні податкові перевірки у 2021 році? Недопуск до проведення податкової перевірки та ризики для бізнесу, повязані із ним Фінансові та кримінально-правові наслідки податкових перевірок Найбільш розповсюджені підходи податкових та правоохоронних органів для нарахування податків в агро-сфері Перевірки з трансфертного ціноутворення: для яких компаній актуально? Нове регулювання податкових та кримінальних аспектів, повязаних з перевірками Спікери: Сергій Смірнов, партнер Sayenko Kharenko, Практика кримінально-правового захисту Віталій Оджиковський, радник Sayenko Kharenko, Практика оподаткування Злата Симоненко, радник Sayenko Kharenko, Практика кримінально-правового захисту Катерина Колос, старший юрист Sayenko Kharenko, Практика оподаткування Катерина Утіралова, старший юрист Sayenko Kharenko, Практика оподаткуванняВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Душник. E-mail Irina.Dushnik@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 538 34 74.

Шановні друзі!

Ми раді запросити вас на спільний семінар з податкових та кримінально-правових питань, який Комітет зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації проводить спільно з Sayenko Kharenko.

У 2021 році Кабінет Міністрів України скоротив строки мораторію щодо податкових перевірок, проведення яких у 2020 році було суттєво обмежене. Це означає, що бізнесу варто підготуватись до майбутніх податкових перевірок, кількість яких з урахуванням змін до мораторію вже зростає.

Крім цього, податкові питання продовжують викликати інтерес й правоохоронних органів, наприклад, податкової поліції, яка очікує реорганізації у Бюро економічної безпеки.

Особливості проведення таких перевірок, включаючи й ті, що стосуються трансфертного ціноутворення, та ризики для агро-бізнесу, пов’язані з ними пропонуємо обговорити на нашому семінарі.

Разом ми розглянемо наступні питання:

  • Перші ознаки того, що щодо компанії існує зацікавленість у проведенні перевірки
  • Чи законні податкові перевірки у 2021 році?
  • Недопуск до проведення податкової перевірки та ризики для бізнесу, пов’язані із ним
  • Фінансові та кримінально-правові наслідки податкових перевірок
  • Найбільш розповсюджені підходи податкових та правоохоронних органів для нарахування податків в агро-сфері
  • Перевірки з трансфертного ціноутворення: для яких компаній актуально?
  • Нове регулювання податкових та кримінальних аспектів, пов’язаних з перевірками

Спікери:

Сергій Смірнов, партнер Sayenko Kharenko, Практика кримінально-правового захисту

Віталій Оджиковський, радник Sayenko Kharenko, Практика оподаткування

Злата Симоненко, радник Sayenko Kharenko, Практика кримінально-правового захисту

Катерина Колос, старший юрист Sayenko Kharenko, Практика оподаткування

Катерина Утіралова, старший юрист Sayenko Kharenko, Практика оподаткування

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Душник

Зв'язатись
067 538 34 74
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: