fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Семінар Університету Шеффілда: Правильний посил: Як привернути увагу клієнтів?

  • Дата: 16/05/2019 (ЧТ)
  • Мова: англійська (без перекладу)
  • Час: 09:30 - 12:30
Місце проведення:

Бізнес Хаб Шота Руставеллі, 12 Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Семінар Університету Шеффілда: Правильний посил: Як привернути увагу клієнтів?. Дата: 16 травня2019. Час: 09:30 12:30. Мова: англійська (без перекладу). Місце проведення: Бізнес Хаб Шота Руставеллі, 12 Львів. Західноукраїнський офіс Асоціації спільно з Міжнародним факультетом Шеффілдського університету (CITY College) запрошує Вас на відкритий семінар. Даний семінар має на меті пролити світло на використання правильного посилу у комунікаціях, а точніше - у рекламі. Будуть обговорюватися різноманітні заклики в повідомленнях - залучення знаменитостей, страх, гумор, сексуальність - на прикладі успішних брендів з різноманітних галузей. Цільова аудиторія: Люди на керівних посадах, що займаються маркетингом, продажами та представники департаментів компанії, які мають необхідність доносити інформацію та привертати увагу певним посилом. Результат: Учасники зрозуміють доцільність різних типів звернень до аудиторії щодо різних товарів та послуг. Також матимуть краще розуміння правильного посилу в роботі з комунікацінйими кампаніями для досягнення максимальної ефективності. Вартість участі: 400 грн. - для членів Асоціації, для не-членів - 800 грн. Програма: 9.30-10.00 - Реєстрація, знайомство та горнятко ранкової кави. 10.00 - 11.00 - Частина 1. 11.00-11.15 - Перерва. 11.15-12.15 - Частина 2. Партнер - локація: Business HubСпікери. Крістос Ліасідіс. Директор програми післядипломної освіти, старший лектор Шеффілдського університету (Великобританія). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. Контактний телефон. 0966751189.

Західноукраїнський офіс Асоціації спільно з Міжнародним факультетом Шеффілдського університету (CITY College) запрошує Вас на відкритий семінар.

Даний семінар має на меті пролити світло на використання правильного посилу у комунікаціях, а точніше – у рекламі. Будуть обговорюватися різноманітні заклики в повідомленнях – залучення знаменитостей, страх, гумор, сексуальність – на прикладі успішних брендів з різноманітних галузей.

Цільова аудиторія: Люди на керівних посадах, що займаються маркетингом, продажами та представники департаментів компанії, які мають необхідність доносити інформацію та привертати увагу певним посилом.

Результат: Учасники зрозуміють доцільність різних типів звернень до аудиторії щодо різних товарів та послуг. Також матимуть краще розуміння правильного посилу в роботі з комунікацінйими кампаніями для досягнення максимальної ефективності.

Вартість участі: 400 грн. – для членів Асоціації, для не-членів – 800 грн.

Програма:

9.30-10.00 – Реєстрація, знайомство та горнятко ранкової кави.

10.00 – 11.00 – Частина 1.

11.00-11.15 – Перерва.

11.15-12.15 – Частина 2.

Партнер – локація: Business Hub

Спікери

1 / 1
Крістос Ліасідіс
Директор програми післядипломної освіти, старший лектор Шеффілдського університету (Великобританія)
Крістос Ліасідіс

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

0966751189

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: