fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Семінар Асоціації у Дніпрі «Bye-Bye, BVI»

  • Дата: 14/06/2018 (ЧТ)
  • Час: 10:00 - 13:00
Місце проведення:

конференц-зала готелю "Axelhof"

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Семінар Асоціації у Дніпрі «Bye-Bye, BVI». Дата: 14 червня2018. Час: 10:00 13:00. Місце проведення: конференц-зала готелю Axelhof. Вартість участі для компаній Асоціації: 1000 грн з 1 учасника, за умови реєстрації 2 та більше осіб від однієї компанії – 800 грн з кожного учасника. Рання реєстрація до 1 червня: 750 грн з 1 учасника, за умови реєстрації 2 та більше осіб від однієї компанії – 600 грн з кожного учасника. Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації та Міжнародна юридична фірма INTEGRITES запрошують керівників компаній, фінансових директорів, керівників юридичних відділів, головних бухгалтерів відвідати семінар «Bye bye, BVI». Зміни в податковій сфері у світі безсумнівно вплинуть на податкове законодавство в нашій країні. Під час семінару розглянемо: Що очікувати українському бізнесу від BEPS? Як мінімізувати податкові ризики, пов’язані з MLI? Як оцінити ризики в класичних корпоративних і торгових структурах? У чому загроза КІК? Чому використання «гаманців» в іноземних юрисдикціях в звичному сенсі більше недоцільно? Від яких структур, платежів доведеться відмовитися? Що таке NON-reportable account, Active NFE’s і як цього досягти? Спікери: Вікторія Фоменко, радник практики податкового та митного права INTEGRITES, має більш ніж 18-річний досвід консультування великих українських та міжнародних компаній, а також представництв іноземних компаній в Україні з питань, повязаних з податковим плануванням операцій, податковим структуруванням бізнесу, в тому числі і в іноземних юрисдикціях, проведенням незалежних перевірок порядку ведення податкового обліку та консультування з питань індивідуального оподаткування. Олег Котляр, юрист практики податкового та митного права INTEGRITES, супроводжує клієнтів з питань міжнародного оподаткування та корпоративного структурування. Олег консультує українських та іноземних клієнтів щодо реалізації транскордонних угод, реструктуризації бізнесу, майнового планування та володіння активами. Він працює над міжнародними проектами по розробці та реалізації корпоративної структури з більш 100 млн. євро інвестицій, географія яких включає одночасно більше 5 країн.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Вартість участі для компаній Асоціації: 1000 грн з 1 учасника, за умови реєстрації 2 та більше осіб від однієї компанії – 800 грн з кожного учасника.

Рання реєстрація до 1 червня: 750 грн з 1 учасника, за умови реєстрації 2 та більше осіб від однієї компанії – 600 грн з кожного учасника.

Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації та Міжнародна юридична фірма INTEGRITES запрошують керівників компаній, фінансових директорів, керівників юридичних відділів, головних бухгалтерів відвідати семінар «Bye bye, BVI».

Зміни в податковій сфері у світі безсумнівно вплинуть на податкове законодавство в нашій країні.

Під час семінару розглянемо:

  • Що очікувати українському бізнесу від BEPS?
  • Як мінімізувати податкові ризики, пов’язані з MLI?
  • Як оцінити ризики в класичних корпоративних і торгових структурах?
  • У чому загроза КІК?
  • Чому використання «гаманців» в іноземних юрисдикціях в звичному сенсі більше недоцільно?
  • Від яких структур, платежів доведеться відмовитися?
  • Що таке NON-reportable account, Active NFE’s і як цього досягти?

Спікери:

Вікторія Фоменко, радник практики податкового та митного права INTEGRITES, має більш ніж 18-річний досвід консультування великих українських та міжнародних компаній, а також представництв іноземних компаній в Україні з питань, пов’язаних з податковим плануванням операцій, податковим структуруванням бізнесу, в тому числі і в іноземних юрисдикціях, проведенням незалежних перевірок порядку ведення податкового обліку та консультування з питань індивідуального оподаткування.

Олег Котляр, юрист практики податкового та митного права INTEGRITES, супроводжує клієнтів з питань міжнародного оподаткування та корпоративного структурування. Олег консультує українських та іноземних клієнтів щодо реалізації транскордонних угод, реструктуризації бізнесу, майнового планування та володіння активами. Він працює над міжнародними проектами по розробці та реалізації корпоративної структури з більш 100 млн. євро інвестицій, географія яких включає одночасно більше 5 країн.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: