fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Селфмаркетинг: як просувати особистий бренд

  • Дата: 15/05/2018 (ВТ)
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

"Гулять так гулять" (вул. Дігтярна, 7)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Селфмаркетинг: як просувати особистий бренд. Дата: 15 травня2018. Час: 17:00 19:00. Місце проведення: Гулять так гулять (вул. Дігтярна, 7). Ми з вже зачекалися нової зустрічі з вами в рамках Комітету Асоціації з маркетингу. По плану у нас івент Селфмаркетинг: як просувати особистий бренд, який розставить усі крапки над і у питанні створення й розвитку особистого бренду. Насправді у кожної людини є свій бренд. Потрібно тільки вирішити, як його популяризувати, щоб це приносило радість вам та надихало аудиторію, яка поділяє ваші погляди й цінності. Наш спікер - CEO Newsfront PR Agency та дуже давній друг Володимир Дегтярьов ділиться у соцмережах не тільки професійними та спортивними здобутками, а й постійно розповідає багато історій з життя. Саме такий підхід зробив Володю лідером думок, завдяки чому його профіль у ФБ вже давно перетворився у міні-журнал та має чимало фоловерів. Володимир розповість про таке: складові особистого бренду ризики та можливості публічності у сфері професійних послуг аудит особистого бренду інструменти для посилення особистого професійного бренду баланс між особистим та професійним: де межа? «сам собі редакція»: складання особистого контент-плану робота з негативом та критикою ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація є обовязковою. Кількість місць обмежена. До зустрічі 15 травня!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Kateryna Trygub. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0444960601.

Ми з вже зачекалися нової зустрічі з вами в рамках Комітету Асоціації з маркетингу. По плану у нас івент “Селфмаркетинг: як просувати особистий бренд“, який розставить усі крапки над “і” у питанні створення й розвитку особистого бренду.

Насправді у кожної людини є свій бренд. Потрібно тільки вирішити, як його популяризувати, щоб це приносило радість вам та надихало аудиторію, яка поділяє ваші погляди й цінності.

Наш спікер – CEO Newsfront PR Agency та дуже давній друг Володимир Дегтярьов ділиться у соцмережах не тільки професійними та спортивними здобутками, а й постійно розповідає багато історій з життя. Саме такий підхід зробив Володю лідером думок, завдяки чому його профіль у ФБ вже давно перетворився у міні-журнал та має чимало фоловерів.

Володимир розповість про таке:

  • складові особистого бренду
  • ризики та можливості публічності у сфері професійних послуг
  • аудит особистого бренду
  • інструменти для посилення особистого професійного бренду
  • баланс між особистим та професійним: де межа?
  • «сам собі редакція»: складання особистого контент-плану
  • робота з негативом та критикою

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація є обов’язковою. Кількість місць обмежена.

До зустрічі 15 травня!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Kateryna Trygub

Зв'язатись
0444960601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: