fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч із Державною податковою службою України

  • Дата: 22/09/2023 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

Платформа Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч із Державною податковою службою України. Дата: 22 вересня2023. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська. Місце проведення: Платформа Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн-зустріч з представниками Державної податкової служби України, яка відбудеться 22 вересня об 14:00.  Темою зустрічі буде РРО і ПРРО для пасажирських перевезень. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі на події!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн-зустріч з представниками Державної податкової служби України, яка відбудеться 22 вересня об 14:00. 

Темою зустрічі буде РРО і ПРРО для пасажирських перевезень.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі на події!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: