fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширена зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з заступницею голови Експортно-кредитного агентства Оксаною Очеретяною

  • Дата: 25/01/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Розширена зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з заступницею голови Експортно-кредитного агентства Оксаною Очеретяною. Дата: 25 січня2024. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошує вас долучитися до зустрічі з заступницею Голови ПАТ «Експортно-кредитне агентство» Оксаною Очеретяною. Зустріч відбудеться 25 січня з 14:00 до 15:30 на платформі Zoom. Під час зустрічі учасники зможуть обговорити наступні питання: Як впроваджуватимуть механізм страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків, після прийняття Закону 3497-IX? Коли бізнес зможе використовувати цей інструмент і що для цього буде потрібно? Наявні механізми підтримки українських експортерів. Перспективи виходу українських компаній на нові міжнародні ринки. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 656 08 70.

Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошує вас долучитися до зустрічі з заступницею Голови ПАТ «Експортно-кредитне агентство» Оксаною Очеретяною. Зустріч відбудеться 25 січня з 14:00 до 15:30 на платформі Zoom. Під час зустрічі учасники зможуть обговорити наступні питання:

  • Як впроваджуватимуть механізм страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків, після прийняття Закону 3497-IX? Коли бізнес зможе використовувати цей інструмент і що для цього буде потрібно?
  • Наявні механізми підтримки українських експортерів. Перспективи виходу українських компаній на нові міжнародні ринки.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+380 (67) 656 08 70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: