fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий час! Розширена Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Олександром Кубраковим та Оленою Шуляк щодо питань відновлення України

  • Дата: 21/03/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Новий час! Розширена Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Олександром Кубраковим та Оленою Шуляк щодо питань відновлення України. Дата: 21 березня2024. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошує на розширену зустріч з Олександром Кубраковим, Віцепрем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України, та Оленою Шуляк, Головою Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, яка відбудеться 21 березня 2024 року о 17:00. Під час зустрічі плануємо обговорити цілі та завдання МінВідновлення та Комітету ВРУ в контексті відновлення України, в тому числі План відновлення України, ситуацію з фінансуванням та можливості залучення бізнесу до практичної реалізації проєктів з відновлення, тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошує на розширену зустріч з Олександром Кубраковим, Віцепрем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України, та Оленою Шуляк, Головою Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, яка відбудеться 21 березня 2024 року о 17:00.

Під час зустрічі плануємо обговорити цілі та завдання МінВідновлення та Комітету ВРУ в контексті відновлення України, в тому числі План відновлення України, ситуацію з фінансуванням та можливості залучення бізнесу до практичної реалізації проєктів з відновлення, тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: