fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розбудова сталого майбутнього: тенденції та перспективи розвитку бізнесу в Україні

  • Дата: 29/11/2023 (СР)
  • Мова: Англійська та Польська
  • Час: 12:00 - 16:00
Місце проведення:

Warsaw Hotel NYX (71 Chmielna)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Розбудова сталого майбутнього: тенденції та перспективи розвитку бізнесу в Україні. Дата: 29 листопада2023. Час: 12:00 16:00. Мова: Англійська та Польська. Місце проведення: Warsaw Hotel NYX (71 Chmielna). Реєстрація закрита! Українські підприємці продемонстрували неймовірну стійкість перед викликами воєнного часу, продовжуючи працювати та розвиватися навіть у дуже складних умовах. Щоб детальніше ознайомитись з динамічним українським бізнес-середовищем, Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine спільно з Польською мережею Глобального договору ООН за підтримки BASF Україна та BASF Польща запрошують вас долучитися до конференції Розбудова сталого майбутнього: тенденції та перспективи українського бізнесу, яка відбудеться 29 листопада о 12:00 за центральноєвропейським часом.   Під час заходу учасники зможуть обговорити виклики та можливості для іноземного бізнесу, основні сектори, які є перспективними для інвестування, процес забезпечення інвестицій та залучення фінансування й те, на що може розраховувати бізнес у проєктах Відновлення України. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обовязковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (97) 979 22 89.

Реєстрація закрита!

Українські підприємці продемонстрували неймовірну стійкість перед викликами воєнного часу, продовжуючи працювати та розвиватися навіть у дуже складних умовах.

Щоб детальніше ознайомитись з динамічним українським бізнес-середовищем, Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine спільно з Польською мережею Глобального договору ООН за підтримки BASF Україна та BASF Польща запрошують вас долучитися до конференції “Розбудова сталого майбутнього: тенденції та перспективи українського бізнесу”, яка відбудеться 29 листопада о 12:00 за центральноєвропейським часом.  

Під час заходу учасники зможуть обговорити виклики та можливості для іноземного бізнесу, основні сектори, які є перспективними для інвестування, процес забезпечення інвестицій та залучення фінансування й те, на що може розраховувати бізнес у проєктах “Відновлення України”.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380 (97) 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: