fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розбір найпоширеніших випадків нанесення шкоди бізнесу: можливі практичні алгоритми дій

  • Дата: 09/08/2022 (ВТ)
  • Час: 11:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Розбір найпоширеніших випадків нанесення шкоди бізнесу: можливі практичні алгоритми дій. Дата: 09 серпня2022. Час: 11:00 12:00. 9 серпня об 11.00 Комітет захисту та безпеки бізнесу Європейської Бізнес Асоціації запрошує на практичний захід «Найпоширеніші випадки нанесення шкоди бізнесу: можливі практичні алгоритми дій». Мета події – показати практичну сторону та юридичні інструменти в контексті фіксування та відшкодування шкоди, завданої війною, що розв’язала росія проти України. Тож мова буде йти про: українську та міжнародну практику оцінки та відшкодування збитків; кейси стосовно оцінки втраченого майна та подальші кроки для його відшкодування в українських та міжнародних судах; кейси щодо втраченого майна через військові дії, а також дії щодо майна, яке залишилось на тимчасово окупованих територіях, можливі подальші кроки, тощо. Серед спікерів: Олена Сукманова, Партнер, Sayenko Kharenko Олексій Колток, Радник, Sayenko Kharenko Сергій Дусановський, Старший юрист, Asters Участь можлива за попередньої реєстрації! До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380672181037.

9 серпня об 11.00 Комітет захисту та безпеки бізнесу Європейської Бізнес Асоціації запрошує на практичний захід «Найпоширеніші випадки нанесення шкоди бізнесу: можливі практичні алгоритми дій». Мета події – показати практичну сторону та юридичні інструменти в контексті фіксування та відшкодування шкоди, завданої війною, що розв’язала росія проти України. Тож мова буде йти про:

  • українську та міжнародну практику оцінки та відшкодування збитків;
  • кейси стосовно оцінки втраченого майна та подальші кроки для його відшкодування в українських та міжнародних судах;
  • кейси щодо втраченого майна через військові дії, а також дії щодо майна, яке залишилось на тимчасово окупованих територіях, можливі подальші кроки, тощо.

Серед спікерів:

Олена Сукманова, Партнер, Sayenko Kharenko

Олексій Колток, Радник, Sayenko Kharenko

Сергій Дусановський, Старший юрист, Asters

Участь можлива за попередньої реєстрації! До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
+380672181037
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: