fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рок-мюзикл “Got To Be Free”

  • Дата: 22/08/2018 (СР)
  • Час: 19:30 - 21:30
Місце проведення:

Арт-завод Платформа (вул. Біломорська, 1, Київ)

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Рок-мюзикл “Got To Be Free”. Дата: 22 серпня2018. Час: 19:30 21:30. Місце проведення: Арт-завод Платформа (вул. Біломорська, 1, Київ). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на спеціальну подію: рок-мюзикл «Got To Be Free». 2014 рік, під час подій Революції Гідності, семеро представників різноманітних професій (музиканти, актори, банкіри, адвокати) збираються для запису музичного альбому «Got To Be Free». Пізніше, ця музична історія Майдану перетворилась на рок-мюзикл, який презентувався кілька разів на різних концертних площадках Києва у закритому форматі «для друзів». «Got To Be Free» постійно еволюціонує. Сьогодні – живе рок звучання, яскраві візуальні ефекти, інтерактивна стенографія та сильні емоції. Сильні відчуття, що об’єднують на сцені ентузіастів та засновників (Володимир Лавренчук, Данило Білак, Марина Богун) з професійними акторами (Євген Нищук, Дмитро Лінартович, Георгій Хостікоєв), креативним балетом та рок гуртом. Подія відбудеться 22 серпня 2018 року на Арт-заводі «Платформа». Програма: 19:30-20:00 – вітальні напої та закуски. 20:00-21:30 – Мюзикл. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (20 серпня 19:00). Приєднуйтесь до нас! Зробімо разом це літо яскравішим!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380503563468.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на спеціальну подію: рок-мюзикл «Got To Be Free».

2014 рік, під час подій Революції Гідності, семеро представників різноманітних професій (музиканти, актори, банкіри, адвокати) збираються для запису музичного альбому «Got To Be Free». Пізніше, ця музична історія Майдану перетворилась на рок-мюзикл, який презентувався кілька разів на різних концертних площадках Києва у закритому форматі «для друзів».

«Got To Be Free» постійно еволюціонує. Сьогодні – живе рок звучання, яскраві візуальні ефекти, інтерактивна стенографія та сильні емоції. Сильні відчуття, що об’єднують на сцені ентузіастів та засновників (Володимир Лавренчук, Данило Білак, Марина Богун) з професійними акторами (Євген Нищук, Дмитро Лінартович, Георгій Хостікоєв), креативним балетом та рок гуртом.

Подія відбудеться 22 серпня 2018 року на Арт-заводі «Платформа».

Програма:

19:30-20:00 – вітальні напої та закуски.

20:00-21:30 – Мюзикл.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (20 серпня 19:00).

Приєднуйтесь до нас! Зробімо разом це літо яскравішим!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія

Зв'язатись
+380503563468

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: