fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робоча зустріч стосовно обговорення проектів законів по кешбекам і оподаткуванню товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях

  • Дата: 30/11/2018 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 15:00
Місце проведення:

Андріївський узвіз, 1А, Київ, Зал F

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Робоча зустріч стосовно обговорення проектів законів по кешбекам і оподаткуванню товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Дата: 30 листопада2018. Час: 10:00 15:00. Мова: Українська. Місце проведення: Андріївський узвіз, 1А, Київ, Зал F. Запрошуємо на Робочу зустріч з представниками Міністерства фінансів, Державної фіскальної служби, Дежавної регуляторної служби, Мінінфраструктури а також комітету ВРУ з питань податкової та митної політики. Питання для обговорення: - статус та часові перспективи реєстрації у Верховній Раді України проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо створення умов для дистанційної торгівлі та детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг, що був розміщений для обговорення на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України 5 квітня ц.р.; - позиція компаній-членів Асоціації стсовно введення нових правил для ввезення на митну територію України товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, в тому числі, передбачених проектом Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» №9260 від 5 листопада ц.р.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова, Артемчук Наталія, Ярина Скороход. E-mail [email protected], [email protected], [email protected]. Контактний телефон. (044) 496 06 01.

Запрошуємо на Робочу зустріч з представниками Міністерства фінансів, Державної фіскальної служби, Дежавної регуляторної служби, Мінінфраструктури а також комітету ВРУ з питань податкової та митної політики.
Питання для обговорення:

– статус та часові перспективи реєстрації у Верховній Раді України проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо створення умов для дистанційної торгівлі та детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг, що був розміщений для обговорення на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України 5 квітня ц.р.;

– позиція компаній-членів Асоціації стсовно введення нових правил для ввезення на митну територію України товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, в тому числі, передбачених проектом Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» №9260 від 5 листопада ц.р.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова, Артемчук Наталія, Ярина Скороход

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: