fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робоча зустріч на тему “Як підвищити престижність робітничих професій?”

  • Дата: 23/01/2019 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 09:30 - 11:30
Місце проведення:

Офіс компанії "Perfect PR" вул. Саксаганського, 3, оф.1 Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Робоча зустріч на тему “Як підвищити престижність робітничих професій?”. Дата: 23 січня2019. Час: 09:30 11:30. Мова: Українська. Місце проведення: Офіс компанії Perfect PR вул. Саксаганського, 3, оф.1 Львів. Досить часто ми отримуємо запити від компаній - членів Асоціації про нестачу працівників робітничих професій. Відомо, що цей виклик стоїть також перед кожним іноземним інвестором, який планує інвестувати в Україну. Розуміючи реалії та знаючи системність проблеми, ми обрали один із інструментів її рішення - комунікаційний - і спільно з  Перфектні рішення(Perfect PR) розробили масштабний проект підвищення престижності робітничих професій.  Запрошуємо вас 23 січня на 9.30 в офіс компанії Perfect PR (вул. Саксаганського, 3, оф.1) на робочу зустріч-презентацію проекту, де ми спільно: розглянемо проблематику відпливу кадрів робітничих професій за кордон; подивимося ретельніше на причини низького рівня престижності робітничих професій; запропонуємо креативні рішення, які ми як всеукраїнська бізнесова організація можемо застосувати, щоб обєднаними зусиллями впливати на середовище і підвищувати рівень сприйняття робітничої професії. До участі запрошується 1 учасник від компанії. Захід буде особливо актуальний для спеціалістів сфери рекрутменту, HR, HR-маркетингу, PR та управлінців виробничих компаній-членів Асоціації. Разом ми сильніше! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0966751189.

Досить часто ми отримуємо запити від компаній – членів Асоціації про нестачу працівників робітничих професій. Відомо, що цей виклик стоїть також перед кожним іноземним інвестором, який планує інвестувати в Україну. Розуміючи реалії та знаючи системність проблеми, ми обрали один із інструментів її рішення – комунікаційний – і спільно з  “Перфектні рішення”(“Perfect PR”) розробили масштабний проект підвищення престижності робітничих професій. 

Запрошуємо вас 23 січня на 9.30 в офіс компанії “Perfect PR” (вул. Саксаганського, 3, оф.1) на робочу зустріч-презентацію проекту, де ми спільно:

  • розглянемо проблематику відпливу кадрів робітничих професій за кордон;
  • подивимося ретельніше на причини низького рівня престижності робітничих професій;
  • запропонуємо креативні рішення, які ми як всеукраїнська бізнесова організація можемо застосувати, щоб об’єднаними зусиллями впливати на середовище і підвищувати рівень сприйняття робітничої професії.

До участі запрошується 1 учасник від компанії. Захід буде особливо актуальний для спеціалістів сфери рекрутменту, HR, HR-маркетингу, PR та управлінців виробничих компаній-членів Асоціації.

Разом ми сильніше! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
0966751189
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: