fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робоча група з Корпоративної безпеки в Одесі

 • Дата: 16/02/2022 (СР)
 • Мова: українська, російська
 • Час: 15:00 - 17:30
 • Тема:“Підготовка бізнесу та громадян до дій в умовах надзвичайного чи воєнного стану”
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Робоча група з Корпоративної безпеки в Одесі. Дата: 16 лютого2022. Час: 15:00 17:30. Мова: українська, російська. Тема: “Підготовка бізнесу та громадян до дій в умовах надзвичайного чи воєнного стану”. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,  Коли безпека суспільства під загрозою, готовність до взаємної допомогти стає вирішальною. Варто пам’ятати, що гарна підготовка – запорука кращої допомоги близьким і тим, хто особливо її потребує. Чітке розуміння алгоритму дій допоможе ефективніше впоратися з кризою, а також зменшити негативні наслідки для кожного з нас та суспільства загалом.  Запрошуємо вас взяти участь у онлайн-засіданні Робочої групи з Корпоративної безпеки Асоціації в Одесі, що відбудеться 16 лютого 2022 року о 15:00 на ресурсі ZOOM. Питання до обговорення:  Правовий режим надзвичайного чи воєнного стану, їх визначення, особливості і порядок введення  Готовність одеської області та міста до дій в умовах надзвичайного чи воєнного стану.  Рекомендації щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях.  Перелік потенційно-небезпечних об’єктів Одеської області на 2022 рік.  Об’єкти укриття Одеської області та м.Одеса.  Організаційно-методичні вказівки щодо підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях. Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру  Інформація про надзвичайний чи воєнний стан застала вас на роботі, в дорозі, чи вдома: як діяти з першої хвилини?  Рекомендації щодо можливої евакуації працівників та матеріальних цінностей в умовах надзвичайного/військового стану.  Правила поведінки по збереженню власного життя у натовпі під час масових заході Як підготувати тривожну валізу?  Що має бути в офісі компанії та сімейній аптечці в надзвичайних умовах та як правильно її використовувати?  Готовність бізнесу до кіберзагроз та дії в умовах надзвичайного/військового стану  Які існують загрози?   Поведінка служби ІТ-служби на підприємстві, щоб не потрапити “на крючок”?   Організація внутрішньо корпоравного зв’язку в умовах відсутності інтернету, які програмні продукти існують для зв’язку в умовах відсутності телефонного зв’язку та інтернету?   Вразливості, що загрожують вашому бізнесу: опис, як аналізувати вразливості? Що таке розвідка загроз? Які тренди вразливостей 2021 року? Рекомендації щодо усунення вразливостей.  Спікери:  Валерій Шнуренко, Голова Робочої групи з корпоративної безпеки Асоціації в Одесі, Начальник з Корпоративної безпеки Групи компаній “RISOIL”, модератор заходу;  Федір Сердюк, засновник сертифікованої тренінгової компанії “FAST-Перша допомога для компаній”;   Сергій Євчук, технічний директор та Кирило Кузьменко, інженер з безпеки “FS GROUP – DEVELOPMENT.  Реєстрація обов’язкова! Чекаємо на ваші заявки. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації, 

Коли безпека суспільства під загрозою, готовність до взаємної допомогти стає вирішальною. Варто пам’ятати, що гарна підготовка – запорука кращої допомоги близьким і тим, хто особливо її потребує. Чітке розуміння алгоритму дій допоможе ефективніше впоратися з кризою, а також зменшити негативні наслідки для кожного з нас та суспільства загалом. 

Запрошуємо вас взяти участь у онлайн-засіданні Робочої групи з Корпоративної безпеки Асоціації в Одесі, що відбудеться 16 лютого 2022 року о 15:00 на ресурсі ZOOM.

Питання до обговорення: 

Правовий режим надзвичайного чи воєнного стану, їх визначення, особливості і порядок введення 

 • Готовність одеської області та міста до дій в умовах надзвичайного чи воєнного стану. 
 • Рекомендації щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях. 
 • Перелік потенційно-небезпечних об’єктів Одеської області на 2022 рік. 
 • Об’єкти укриття Одеської області та м.Одеса. 
 • Організаційно-методичні вказівки щодо підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру 

 • Інформація про надзвичайний чи воєнний стан застала вас на роботі, в дорозі, чи вдома: як діяти з першої хвилини? 
 • Рекомендації щодо можливої евакуації працівників та матеріальних цінностей в умовах надзвичайного/військового стану. 

Правила поведінки по збереженню власного життя у натовпі під час масових заході

 • Як підготувати тривожну валізу? 
 • Що має бути в офісі компанії та сімейній аптечці в надзвичайних умовах та як правильно її використовувати? 

Готовність бізнесу до кіберзагроз та дії в умовах надзвичайного/військового стану 

 • Які існують загрози?  
 • Поведінка служби ІТ-служби на підприємстві, щоб не потрапити “на крючок”?  
 • Організація внутрішньо корпоравного зв’язку в умовах відсутності інтернету, які програмні продукти існують для зв’язку в умовах відсутності телефонного зв’язку та інтернету?  
 • Вразливості, що загрожують вашому бізнесу: опис, як аналізувати вразливості? Що таке розвідка загроз? Які тренди вразливостей 2021 року? Рекомендації щодо усунення вразливостей. 

Спікери: 

 • Валерій Шнуренко, Голова Робочої групи з корпоративної безпеки Асоціації в Одесі, Начальник з Корпоративної безпеки Групи компаній “RISOIL”, модератор заходу; 
 • Федір Сердюк, засновник сертифікованої тренінгової компанії “FAST-Перша допомога для компаній”;  
 • Сергій Євчук, технічний директор та Кирило Кузьменко, інженер з безпекиFS GROUP – DEVELOPMENT”. 

Реєстрація обов’язкова! Чекаємо на ваші заявки. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: