fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Q&A онлайн сесія «Колективна вакцинація проти COVID-19»

  • Дата: 10/06/2021
  • Мова: українська без перекладу
  • Час: 12:00 - 13:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Q&A онлайн сесія «Колективна вакцинація проти COVID-19». Дата: 10 червня2021. Час: 12:00 13:00. Мова: українська без перекладу. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Віднедавна компанії в Україні отримали можливість організовувати колективні вакцинації своїх працівників. Однак багато моментів з цього приводу залишаються нероз’ясненими як для роботодавців, так і працівників. Тому Європейська Бізнес Асоціація разом з ЮНІСЕФ та Катериною Булавіновою, медичним експертом Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ проведе Q&A сесію, щоб допомогти компаніям краще зорієнтуватися в актуальних питаннях вакцинації. Також членські компанії Асоціації можуть заздалегідь надіслати свої запитання за темою на електронну адресу: olga.dvigun@eba.com.ua. Під час сесії експерт ЮНІСЕФ надасть на них детальні відповіді, а також додатково проконсультує учасників щодо найбільш частих питань про коронавірус. Ця онлайн зустріч запланована на 10 червня о 12:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Віднедавна компанії в Україні отримали можливість організовувати колективні вакцинації своїх працівників. Однак багато моментів з цього приводу залишаються нероз’ясненими як для роботодавців, так і працівників. Тому Європейська Бізнес Асоціація разом з ЮНІСЕФ та Катериною Булавіновою, медичним експертом Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ проведе Q&A сесію, щоб допомогти компаніям краще зорієнтуватися в актуальних питаннях вакцинації.

Також членські компанії Асоціації можуть заздалегідь надіслати свої запитання за темою на електронну адресу: olga.dvigun@eba.com.ua. Під час сесії експерт ЮНІСЕФ надасть на них детальні відповіді, а також додатково проконсультує учасників щодо найбільш частих питань про коронавірус.

Ця онлайн зустріч запланована на 10 червня о 12:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: