Психологія в дії з Асоціацією в Одесі

  • Дата: 12/06/2019
  • Мова: українська, російська
  • Час: 15:00 - 18:00
  • Тема:Внутрішні бар'єри особистості (гроші, амбіції, цілі)
Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

Для розуміння психологічної природи бізнесу важливо не тільки розібратися в тому, що таке бізнес і які його види, але й з’ясувати, а хто ж створює, організовує, спрямовує і реалізує бізнес. Всі люди в чомусь схожі один на одного. І в той же час, кожен несе в собі щось, що робить його унікальним, винятковим, тобто людиною з індивідуальністю. Саме така унікальна людина входить в організацію, виконує конкретну роботу і відіграє певну роль в організації, саме такою людиною потрібно управляти, допомагаючи розкрити і задіяти свій потенціал у вирішенні завдань організації, створюючи необхідні умови для успішної роботи, взаємодії з організаційним оточенням і вирішення власних життєвих проблем.  

На проекті “Психології в дії з Асоціацією в Одесі” ми будемо розглядати основні мотиви і психотипи оточуючих людей (колег, керівника), правила побудови комунікації з ними, життєвий сценарій та наслідки до яких він приводить (до успіхів/невдач/нового досвіду) людину, команду, компанію в цілому. Разом шукатимемо відповіді: Чи пов’язана криза управління з віковими кризами особистості? Як внутрішні конфлікти особистості проявляються в конфліктах на роботі? Хто такі лідери і як ними стають? 

Питання для обговорення другої сесії:

  • Система переконань людини  
  • Батьківські розпорядження і життєвий сценарій 
  • Види установок 
  • Як виявити обмежувальні переконання  

Внесок: Для компаній Асоціації внесок однієї зустрічі - 400 грн. Внесок за весь курс (6 сесій) – 2000 грн (1 заняття у подарунок). Для інших внесок складає 500 грн. Внесок за весь курс (6 сесій) – 2500 грн (1 заняття у подарунок). 

Спікери

1 / 1
Наталія Юрганова
голова HR Хаб Асоціації в Одесі, HR-директор ПАТ “ВО “СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР”, засновник проектів "Your choice", "Стратегія змін", приктикуючий психотерапевт.
Наталія Юрганова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+38 (048) 737 38 83
Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: