fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 6. Загрози для бізнесу: аспекти трудового і сімейного права

 • Дата: 18/12/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 18:30 - 20:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

вулиця Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, БЦ "Леонардо", 14-й пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 6. Загрози для бізнесу: аспекти трудового і сімейного права. Дата: 18 грудня2018. Час: 18:30 20:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: вулиця Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, БЦ Леонардо, 14-й пов.. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 6. Загрози для бізнесу: аспекти трудового і сімейного права. Спікери: Інеса Летич, Старший юрист Астерс, керівник практики трудового права; Ольга Лепіхіна, Старший юрист Астерс, керівник практики сімейного права. Партнер: Asters Law Firm Цільова аудиторія: Практикуючі юристи Юрисконсульти та менеджери Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання Теми для обговорення: Спори про оплату праці: небезпечні підстави виплати заробітної плати працівникові, що не працює Ризики неочікуваних витрат на топ-менеджмент: незаслужені бонуси та “золоті парашути” “Необмежена обмеженість” відповідальності певних категорій працівників Коли “бізнес” стає об’єктом сімейного права? Особливий статус майна подружжя і його вплив на підприємницьку діяльність Небезпечні зони: від кого і від чого захищати активи одруженому бізнесмену / заміжній бізнес леді Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Інеса Летич. Радниця та співкерівниця практики трудового права Asters, володіє близько 15-річним досвідом у сфері трудового права. Ольга Лепіхіна. Старший юрист Астерс, керівник практики сімейного права. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 6. Загрози для бізнесу: аспекти трудового і сімейного права.

Спікери:

 • Інеса Летич, Старший юрист Астерс, керівник практики трудового права;
 • Ольга Лепіхіна, Старший юрист Астерс, керівник практики сімейного права.

Партнер: Asters Law Firm

Цільова аудиторія:

 • Практикуючі юристи
 • Юрисконсульти та менеджери
 • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання

Теми для обговорення:

 • Спори про оплату праці: небезпечні підстави виплати заробітної плати працівникові, що не працює
 • Ризики неочікуваних витрат на топ-менеджмент: незаслужені бонуси та “золоті парашути”
 • “Необмежена обмеженість” відповідальності певних категорій працівників
 • Коли “бізнес” стає об’єктом сімейного права?
 • Особливий статус майна подружжя і його вплив на підприємницьку діяльність
 • Небезпечні зони: від кого і від чого захищати активи одруженому бізнесмену / заміжній бізнес леді

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Інеса Летич
Радниця та співкерівниця практики трудового права Asters, володіє близько 15-річним досвідом у сфері трудового права
Ольга Лепіхіна
Старший юрист Астерс, керівник практики сімейного права
Інеса Летич
Ольга Лепіхіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: