fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 5. Поверхні та сутності нового закону про державну допомогу

  • Дата: 04/12/2018 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 18:30 - 20:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

вулиця Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, БЦ "Леонардо", 14-й пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 5. Поверхні та сутності нового закону про державну допомогу. Дата: 04 грудня2018. Час: 18:30 20:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: вулиця Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, БЦ Леонардо, 14-й пов.. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 5. Поверхні та сутності нового закону про державну допомогу. Спікери: Олена Гадомська, Юрист Астерс, спеціалізується в сфері застосування правил державної допомоги; Сергій Глущенко, Радник Астерс, спеціалізується на антимонопольному праві. Партнер: Asters Law Firm Цільова аудиторія: Практикуючі юристи Юрисконсульти та менеджери Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання Теми для обговорення: Основи нового Закону про державну допомогу Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олена Гадомська. Юрист Астерс, спеціалізується в сфері застосування правил державної допомоги, займається розвитком напрямку державної допомоги в Антимонопольній практиці фірми. Сергій Глущенко. Радник Астерс, спеціалізується на антимонопольному праві. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 5. Поверхні та сутності нового закону про державну допомогу.

Спікери:

  • Олена Гадомська, Юрист Астерс, спеціалізується в сфері застосування правил державної допомоги;
  • Сергій Глущенко, Радник Астерс, спеціалізується на антимонопольному праві.

Партнер: Asters Law Firm

Цільова аудиторія:

  • Практикуючі юристи
  • Юрисконсульти та менеджери
  • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання

Теми для обговорення:

  • Основи нового Закону про державну допомогу

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Олена Гадомська
Юрист Астерс, спеціалізується в сфері застосування правил державної допомоги, займається розвитком напрямку державної допомоги в Антимонопольній практиці фірми
Сергій Глущенко
Радник Астерс, спеціалізується на антимонопольному праві
Олена Гадомська
Сергій Глущенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: