fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 3. Комплаєнс – ефективний засіб попередження та профілактики правопорушень у бізнесі

 • Дата: 10/04/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 18:30 - 20:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

вул. Богдана Хмельницького, 19/21, БЦ "Ленардо", 14-й пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 3. Комплаєнс – ефективний засіб попередження та профілактики правопорушень у бізнесі. Дата: 10 квітня2018. Час: 18:30 20:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 19/21, БЦ Ленардо, 14-й пов.. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 3. Комплаєнс - ефективний засіб попередження та профілактики правопорушень у бізнесі. Спікер: Ольга Лук`янова, Керівник юридичного відділу, Офіцер з дотримання корпоративних стандартів та політик Хенкель в Україні Партнер: Asters Law Firm Цільова аудиторія: Практикуючі юристи Юрисконсульти та менеджери Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання Теми для обговорення: Що таке Комплаєнс? Навіщо бізнесу цей головний біль? Як це працює? На що потрібно звернути увагу під час проведення юридичного аудиту проекту? Приклади навчання співробітників Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Лук’янова. керівник юридичного відділу, комплаєнс офіцер у компанії Henkel, має 32-річний досвід роботи як юрист та 25 років досвіду у комплаєнс, працювала керівником юридичного департаменту компаній Procter & Gamble, JTI, має сертифікат MBA Bled School.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 3. Комплаєнс – ефективний засіб попередження та профілактики правопорушень у бізнесі.

Спікер: Ольга Лук`янова, Керівник юридичного відділу, Офіцер з дотримання корпоративних стандартів та політик “Хенкель” в Україні

Партнер: Asters Law Firm

Цільова аудиторія:

 • Практикуючі юристи
 • Юрисконсульти та менеджери
 • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання

Теми для обговорення:

 • Що таке Комплаєнс?
 • Навіщо бізнесу цей головний біль?
 • Як це працює?
 • На що потрібно звернути увагу під час проведення юридичного аудиту проекту?
 • Приклади навчання співробітників

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Лук’янова
керівник юридичного відділу, комплаєнс офіцер у компанії Henkel, має 32-річний досвід роботи як юрист та 25 років досвіду у комплаєнс, працювала керівником юридичного департаменту компаній Procter & Gamble, JTI, має сертифікат MBA Bled School.
Ольга Лук’янова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: