fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 2. Виконання вимог законодавства у сфері кіберзахисту для об’єктів критичної інфраструктури. Поняття кібербезпеки. Концепції та принципи побудови

 • Дата: 23/10/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 18:30 - 20:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

вулиця Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, БЦ "Леонардо", 14-й пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 2. Виконання вимог законодавства у сфері кіберзахисту для об’єктів критичної інфраструктури. Поняття кібербезпеки. Концепції та принципи побудови. Дата: 23 жовтня2018. Час: 18:30 20:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: вулиця Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, БЦ Леонардо, 14-й пов.. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 2. Виконання вимог законодавства у сфері кіберзахисту для обєктів критичної інфраструктури. Поняття кібербезпеки. Концепції та принципи побудови.  Спікери: Юрій Котляров, Партнер Астерс, очолює практику ТМТ, партнер центру CyberDesk, спеціалізація на юридичних та комплаєнс питаннях; Олександр Макаревич, Information Security Officer в Asters, партнер центру CyberDesk, 23 роки професійного досвіду у сфері інформаційної безпеки, включаючи досвід роботи у міжнародних компаніях та державних установах. Партнер: Asters Law Firm Цільова аудиторія: Практикуючі юристи Юрисконсульти та менеджери Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання Теми для обговорення: Введення у кібербезпеку Принципи, моделі та механізми Поняття ризиків, загроз та вразливостей Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юрій Котляров. Партнер Астерс, очолює практику TMT, партнер центру CyberDesk, спеціалізація на юридичних та комплаєнс питаннях. Олександр Макаревич. 23 роки професійного досвіду у сфері інформаційної безпеки, включаючи досвід роботи у міжнародних компаніях та державних установах, спеціалізація на системах аналізу ризиків, проведенні аудитів та побудові комплексних систем захисту інформації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 2. Виконання вимог законодавства у сфері кіберзахисту для об’єктів критичної інфраструктури. Поняття кібербезпеки. Концепції та принципи побудови. 

Спікери:

 • Юрій Котляров, Партнер Астерс, очолює практику ТМТ, партнер центру CyberDesk, спеціалізація на юридичних та комплаєнс питаннях;
 • Олександр Макаревич, Information Security Officer в Asters, партнер центру CyberDesk, 23 роки професійного досвіду у сфері інформаційної безпеки, включаючи досвід роботи у міжнародних компаніях та державних установах.

Партнер: Asters Law Firm

Цільова аудиторія:

 • Практикуючі юристи
 • Юрисконсульти та менеджери
 • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання

Теми для обговорення:

 • Введення у кібербезпеку
 • Принципи, моделі та механізми
 • Поняття ризиків, загроз та вразливостей

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Юрій Котляров
Партнер Астерс, очолює практику TMT, партнер центру CyberDesk, спеціалізація на юридичних та комплаєнс питаннях
Олександр Макаревич
23 роки професійного досвіду у сфері інформаційної безпеки, включаючи досвід роботи у міжнародних компаніях та державних установах, спеціалізація на системах аналізу ризиків, проведенні аудитів та побудові комплексних систем захисту інформації
Юрій Котляров
Олександр Макаревич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: