fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 2. Огляд нового закону про державну допомогу: від основних принципів до важливих деталей

  • Дата: 27/03/2018 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 18:30 - 20:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

вул. Богдана Хмельницького, 19-21, м. Київ, офіс Астерс, 14-й поверх

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 2. Огляд нового закону про державну допомогу: від основних принципів до важливих деталей. Дата: 27 березня2018. Час: 18:30 20:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 19-21, м. Київ, офіс Астерс, 14-й поверх. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 2. Огляд нового закону про державну допомогу: від основних принципів до важливих деталей. Спікери: Ігор Свечкар, Партнер Астерс, очолює практику антимонопольного права, визнаний одним з найкращих у світі експертів з антимонопольного права згідно з даними дослідження 40 Under 40 Survey Global Сергій Глущенко, Радник Астерс, спеціалізується на антимонопольному праві Партнер: Asters Law Firm Цільова аудиторія: Практикуючі юристи Юрисконсульти та менеджери Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання Теми для обговорення: Основи нового Закону про державну допомогу Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ігор Свечкар. Партнер Астерс, очолює практику антимонопольного права, визнаний одним з найкращих в світі експертів з антимонопольного права згідно з даними дослідження 40 Under 40 Survey Global Competition Review (GCR). Сергій Глущенко. Радник Астерс, спеціалізується на антимонопольному праві. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 2. Огляд нового закону про державну допомогу: від основних принципів до важливих деталей.

Спікери:

  • Ігор Свечкар, Партнер Астерс, очолює практику антимонопольного права, визнаний одним з найкращих у світі експертів з антимонопольного права згідно з даними дослідження 40 Under 40 Survey Global
  • Сергій Глущенко, Радник Астерс, спеціалізується на антимонопольному праві

Партнер: Asters Law Firm

Цільова аудиторія:

  • Практикуючі юристи
  • Юрисконсульти та менеджери
  • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання

Теми для обговорення:

  • Основи нового Закону про державну допомогу

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Ігор Свечкар
Партнер Астерс, очолює практику антимонопольного права, визнаний одним з найкращих в світі експертів з антимонопольного права згідно з даними дослідження 40 Under 40 Survey Global Competition Review (GCR)
Сергій Глущенко
Радник Астерс, спеціалізується на антимонопольному праві
Ігор Свечкар
Сергій Глущенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: