fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з ділової англійської

 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма розвитку з ділової англійської. Дата: 11 лютого2019. Час: 18:30 20:00. Місце проведення: офіс Асоціації у м. Києві, Андріївський узвіз 1-А. Набагато більше, ніж тренування англійської Тільки англійською Тільки про бізнес Навички англійської та соціальні навички Програма включає 10 кроків, що ведуть до загальної мети персонального росту та розвитку. Структура занять забезпечує оптимальний підбір матеріалу спрямованого на розвиток комунікативних навичок у рамках окремого модуля. Кожне заняття, цілісне за своєю структурою і тематикою, будує підґрунтя для наступної теми. Різні види діяльності (говоріння, читання, аудіювання, письмо) забезпечують вдосконалення комунікативних практик: обговорення, дебати, рольові ігри і т.д. Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення Програми розвитку. Протягом навчання Ви матимете змогу вдосконалити:  Мовну і мовленнєву компетенцію Комунікативні навички Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище) ПРОГРАМА Лідерські здібності: що створює успішного лідера Переговори: етапи та стратегії Комплексне вирішення проблем у сучасних умовах Критичне мислення: базові вміння та рівні Креативність: складові, техніки та уміння Управління людьми: ключові аспекти Координація у колективі: основи, техніки та принципи Емоційний інтелект: виміри та домени Когнітивна гнучкість: багатогранний когнітивний досвід Презентації учасників та підсумки школи Soft skills комплект Ефективна комунікація Ведення переговорів Створення та проведення презентацій Ділове листування Спікери. Анастасія Мелещенкова. Директор з навчання в Юніверс Центр. Інструктор з підготовки до міжнародних іспитів та ЗНО. Сертифікат Pearson LLCI FTBE з відзнакою. Сертифікат Certificate of Proficiency in English (СPE). Організаторка Англійських таборів в Україні, а також різноманітних навчальних програм для підлітків та молоді в Україні та за її межами. Тренер та фасилітатор англійських навчальних програм ЄБА.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Про програму

Набагато більше, ніж тренування англійської Тільки англійською Тільки про бізнес

Навички англійської та соціальні навички

Програма включає 10 кроків, що ведуть до загальної мети персонального росту та розвитку. Структура занять забезпечує оптимальний підбір матеріалу спрямованого на розвиток комунікативних навичок у рамках окремого модуля. Кожне заняття, цілісне за своєю структурою і тематикою, будує підґрунтя для наступної теми. Різні види діяльності (говоріння, читання, аудіювання, письмо) забезпечують вдосконалення комунікативних практик: обговорення, дебати, рольові ігри і т.д. Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення Програми розвитку.

Протягом навчання Ви матимете змогу вдосконалити: 

 • Мовну і мовленнєву компетенцію
 • Комунікативні навички
 • Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище)

ПРОГРАМА

 1. Лідерські здібності: що створює успішного лідера
 2. Переговори: етапи та стратегії
 3. Комплексне вирішення проблем у сучасних умовах
 4. Критичне мислення: базові вміння та рівні
 5. Креативність: складові, техніки та уміння
 6. Управління людьми: ключові аспекти
 7. Координація у колективі: основи, техніки та принципи
 8. Емоційний інтелект: виміри та домени
 9. Когнітивна гнучкість: багатогранний когнітивний досвід
 10. Презентації учасників та підсумки школи

Soft skills комплект

 • Ефективна комунікація
 • Ведення переговорів
 • Створення та проведення презентацій
 • Ділове листування

Тренери

1 / 1
Анастасія Мелещенкова
Директор з навчання в Юніверс Центр. Інструктор з підготовки до міжнародних іспитів та ЗНО. Сертифікат Pearson LLCI FTBE з відзнакою. Сертифікат Certificate of Proficiency in English (СPE). Організаторка Англійських таборів в Україні, а також різноманітних навчальних програм для підлітків та молоді в Україні та за її межами. Тренер та фасилітатор англійських навчальних програм ЄБА.
Анастасія Мелещенкова

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Мобільний номер телефону
Ваш рівень англійської
Ваші очікування від програми
Зручні дата та час для телефонного тестування
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 4
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: