fbpx

Програма розвитку для управлінців Pre-MBA (укр/рос)

 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном

Про програму

Команда Центру професійного розвитку Європейської Бізнес Асоціації разом з партнерами раді анонсувати новий амбіційний проект PMD Pre-MBA українською/російською мовою. Це унікальна програма, яка повністю покривається практиками, експертами своєї справи, успішними управлінцями, бізнесменами, представниками, які отримали ступінь MBA і успішно впроваджують набуті знання в практику і розвивають компанії.

Якщо Ви прагнете побачити перспективи інтенсивного розвитку своєї кар’єри, підвищити свою ефективність як управлінця, опанувати нові компетенції, систематизувати власний управлінський досвід, тоді це саме для Вас.

Мета програми дати слухачам знання та навички, необхідні менеджерам усіх рівнів для досягнення стратегічних цілей компанії, розуміння бізнесу як єдиного організму у взаємозв‘язку організаційних, фінансових, маркетингових рішень, що мають за мету підвищення конкурентоспроможності бізнесу.

Протягом навчання Ви:

 • Зрозумієте, на які стратегічні цілі зорієнтоване бізнес-середовище сьогодні.
 • Отримаєте стратегічне бачення можливих напрямків розвитку вашої компанії та її окремих департаментів в зв’язку з бізнес трансформаціями та інноваціями.
 • Оціните вплив операційних, маркетингових, фінансових рішень на результати діяльності компанії в цілому.
 • Покращите власний рівень виконання функціональних управлінських завдань.
 • Навчитесь спілкуватися з власниками та топ менеджментом компаній однією мовою — мовою забезпечення досягнення стратегічних цілей компанії.

Програма наповнена обговоренням кейсів, практичними завданнями, груповою та індивідуальною роботою, захистом проектів. Після успішного проходження програми, Ви отримаєте сертифікат про завершення.

Цільова аудиторія: керівники департаментів та окремих напрямків бізнесу великих компаній; старші і топ-менеджери компаній; власники та керівники середніх і невеликих підприємств, джерелом розвитку яких є власний прибуток та невеликі інвестиції.

Бонус: 2 стипендії на англомовну програму PMD Pre-MBA, яка проводиться в партнерстві з Шефілдським університетом, з 50% знижкою для найкращих студентів.

 Програма:

 • Модуль 1. Стратегічний менеджмент – 03 листопада 2018
 • Модуль 2. Бізнес трансформації та інновації – 01 грудня 2018
 • Модуль 3. Ефективне лідерство у VUCA-світі – 23 лютого 2019
 • Модуль 4. Маркетингові драйвери бізнесу – 16 березня 2019
 • Модуль 5. Управління людьми та організаційна поведінка – 13 квітня 2019
 • Модуль 6. Фінансовий менеджмент – 18 травня 2019

Деталі програми можна завантажити у pdf.

Лектори:

 • Павло Шеремета – Провідний український економіст і співзасновник майстерні стратегій “Прорив” . Викладає стратегію та лідерство в провідних бізнес-школах країн Східної Європи та Азії. Міністр економічного розвитку та торгівлі України (2014), засновник Школи управління Українського католицького університету (2015-2016), очолював Київську школу економіки (2012-2014) та Інститут Стратегії Блакитного Океану Малайзії (2008-2011), декан Києво-Могилянської бізнес-школи (1999-2008). Отримав ступінь MBA в Університеті Еморі (США).
 • Микола Такзей – Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International. Має більш ніж 15-річний досвід роботи у сфері маркетингу та продажу в FMCG, агропромисловому комплексі та інноваційному менеджменті. У 2017 році заснував і з тих пір очолює інноваційний центр компанії Philip Morris International в Тель-Авіві (Ізраїль). Отримав ступінь МBA в галузі менеджменту та інновацій в Шеффілдському університету (Великобританія).
 • Павло Рижий – Менеджер з Інновацій Philip Morris Україна. Розробив стратегію інновацій для провідної тютюнової компанії, включно з процесом внутрішніх інновацій з елементами Design Thinking і LEAN Startup, а також формат співпраці з зовнішніми інноваційними екосистемами з елементами Open Innovation (послуги з пошуку, запуск прототипів і експериментів). Отримав ступінь МВА в Каліфорнійському Університеті Іст Бей (CША).
 • Вітаутас Бучюнас (Литва-Україна) – співзасновник і керуючий партнер компанії U-Integral, Інтегральний коучТМ, практик і консультант з питань еволюції організацій через розвиток людей, лектор Deloitte Academy, професійний член рад директорів, має 20-річний досвід побудови організацій, ведення складних змін і зрощування лідерів у міжкультурному середовищі. У минулому – Старший банкір, Асоційований директор, Голова представництва Європейського банку реконструкції та розвитку (Росія, Україна), член правління Swedbank (Литва, Росія).
 • Олена Гололобова – Керівник відділу комерціалізації, COCA-COLA Beverage Limited, Київ, Україна. Успішний досвід розробки та впровадження стратегії бренду / продукту / категорії. Компетентна у розробці та впровадженні суміжних маркетингових комплексів. Має диплом з професійного маркетингу від Королівського інституту маркетингу (Великобританія).
 • Ірина БрижакДиректор з персоналу METRO Cash & Carry Україна, Член Ради Директорів, SHRM-SCP. В тісній співпраці з Асоціацією професіоналів з управління персоналом HRFORUM, співавтор та співтренер програми для HR – “Global HR Pro” – що побудована на основі моделі компетенцій SHRM. Сертифікат з тренінгової практики (CIPD, Великобританія), професійна сертифікація Американської Асоціації професіоналів з управління персоналом: SHRM-SCP (SHRM, США), Міжнародний Інститут розвитку Менеджменту (IMD, Швейцарія).
 • Олексій Теліцин – Фінансовий директор компанії Japan Tobacco International Ukraine. Досвід роботи у сфері фінансів понад 23 роки. Керував фінансами підприємств з оборотом до мільярда доларів та  відповідав за команди складом до 80 осіб. Очолював Відділ фінансів JTI як в окремих країнах, так і кластерних ринках, включаючи Румунію, Молдову, Болгарію, Україну, Казахстан та Центральну Азію. Керував фінансовими функціями 11 країн. До співпраці з JTI обіймав управлінські посади у провідних міжнародних компаніях таких, як Coca-Cola та General Motors. Ступінь MBA у сфері фінансів (Joseph M. Katz Graduate School of Business, США).

Більше інформації про лекторів можна завантажити у pdf.

Партнери програми: Coca-Cola, METRO, JTI, U-Integral, Braintuition, Dip me.

Тренери

1 / 7
Павло Шеремета
Український економіст і співзасновник майстерні стратегій “Прорив”. Отримав ступінь MBA в Університеті Еморі (США)
Микола Такзей
Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International. Отримав ступінь МBA в галузі менеджменту та інновацій в Шеффілдському університету (Великобританія)
Павло Рижий
Менеджер з Інновацій Філіп Морріс Україна. Отримав ступінь МВА в Каліфорнійському Університеті Іст Бей (CША)
Вітаутас Бучюнас
Співзасновник і керуючий партнер компанії U-Integral, Інтегральний майстер коучТМ, практик і консультант з питань еволюції організацій через розвиток людей, лектор Deloitte Academy
Олена Гололобова
Керівник відділу комерціалізації, COCA-COLA Beverage Limited, Київ, Україна. Має диплом з професійного маркетингу від Королівського інституту маркетингу (Великобританія)
Ірина Брижак
Директор з персоналу METRO Cash & Carry Україна, Член Ради Директорів, SHRM-SCP. Сертифікат з тренінгової практики (CIPD, Великобританія), професійна сертифікація Американської Асоціації професіоналів з управління персоналом: SHRM-SCP (SHRM, США), Міжнародний Інститут розвитку Менеджменту (IMD, Швейцарія)
Олексій Теліцин
Фінансовий директор компанії Japan Tobacco International Ukraine, досвід роботи у сфері фінансів понад 23 роки, керував фінансами підприємств з оборотом до мільярда доларів та відповідав за команди складом до 80 осіб
Павло Шеремета
Микола Такзей
Павло Рижий
Вітаутас Бучюнас
Олена Гололобова
Ірина Брижак
Олексій Теліцин

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Ваш номер телефону (мобільний)
Ваш управлінський досвід (кількість років)
Ваша освіта
Ваші очікування від програми
Ваш інтерес у повній програмі МВА
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: