fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з презентацій в переговорах

 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма розвитку з презентацій в переговорах. Дата: 18 травня2018. Час: 10:00 18:00. Місце проведення: EBA Kyiv Office, 1A Andriyivskyi Uzviz. Заншін - це стан розслабленої постійної пильності в карате. Стан Майстерності - це стан розслабленої готовності. Скористайся можливістю наблизитися до рівня Майстер презентації в переговорах. Часто так буває, коли Вам в процесі переговорів клієнт каже: «Добре, я знаю, що Ви підготувалися... Я бачу, як Ви вирішували подібні проблеми раніше. А можете ось прямо зараз показати, як Ви можете вирішити саме нашу задачу?» І Ви розумієте, що це якраз Ваш шанс! Що саме цей Ваш виступ звершить прорив у Вашій карєрі! І все що залишилося - це встати і провести презентацію! І тут одночасно в голові виникає маса думок: «Але я ж не готовий! У мене немає слайдів! Я не до кінця вивчив матеріал!» А клієнт чекає, з кожною секундою втрачаючи терпіння і інтерес до Вас, Ви же при цьому втрачаєте впевненість і надію. Це саме той випадок, коли важливо володіти навиком миттєвої концентрації уваги, швидко і чітко сформувати зміст за наявною своєю структурою, виявити проблематику, підібрати і правильно застосувати аргументи. І головне - зуміти всю цю інформацію донести до свого слухача впевненим голосом із доречними емоціями. Цього сезону команда Центру Професійного Розвитку спільно з MetaVision Consulting запускає нову Програму розвитку з презентацій в переговорах: як завжди бути готовим, яка допоможе Вам робити ідеальні короткі презентації та отримувати успішні результати у Ваших робочих проектах. Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення. Цього сезону на Вас чекає: Вдалі та провальні кейси Прості в застосуванні техніки і «фішки» оратора Готові алгоритми і шаблони Структура відповіді на заперечення і протидію маніпуляції Цільова аудиторія: Старші менеджери HR менеджери Менеджери відділів Усі, хто пов`язаний із проведенням переговорів ПРОГРАМА Універсальна структура будь-якої презентації із застосуванням або без застосування слайдів Застосування матеріалу до структури «Рояль в кущах». Що завжди необхідно мати в запасі досвідченому переговірнику Принципи виділення проблеми Принципи підбору аргументів Мистецтво метафори Заперечення від клієнта і інструменти їх подолання Психологічні складнощі: скутість, «псевдосклероз», хвилювання, некерована реакція тіла і способи управління ними Агресія і маніпуляції. Уміння тримати удар Управління увагою аудиторії Спікери. Володимир Поддубний. Сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами (СРО за стандартами ISO 9001:2015). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Iryna Shevchuk. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Про програму

Заншін – це стан розслабленої постійної пильності в карате.

Стан Майстерності – це стан розслабленої готовності.

Скористайся можливістю наблизитися до рівня Майстер презентації в переговорах.

Часто так буває, коли Вам в процесі переговорів клієнт каже: «Добре, я знаю, що Ви підготувалися… Я бачу, як Ви вирішували подібні проблеми раніше. А можете ось прямо зараз показати, як Ви можете вирішити саме нашу задачу?» І Ви розумієте, що це якраз Ваш шанс! Що саме цей Ваш виступ звершить прорив у Вашій кар’єрі! І все що залишилося – це встати і провести презентацію! І тут одночасно в голові виникає маса думок: «Але я ж не готовий! У мене немає слайдів! Я не до кінця вивчив матеріал!» А клієнт чекає, з кожною секундою втрачаючи терпіння і інтерес до Вас, Ви же при цьому втрачаєте впевненість і надію.

Це саме той випадок, коли важливо володіти навиком миттєвої концентрації уваги, швидко і чітко сформувати зміст за наявною своєю структурою, виявити проблематику, підібрати і правильно застосувати аргументи. І головне – зуміти всю цю інформацію донести до свого слухача впевненим голосом із доречними емоціями.

Цього сезону команда Центру Професійного Розвитку спільно з MetaVision Consulting запускає нову Програму розвитку з презентацій в переговорах: як завжди бути готовим, яка допоможе Вам робити ідеальні короткі презентації та отримувати успішні результати у Ваших робочих проектах.

Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення.

Цього сезону на Вас чекає:

 • Вдалі та провальні кейси
 • Прості в застосуванні техніки і «фішки» оратора
 • Готові алгоритми і шаблони
 • Структура відповіді на заперечення і протидію маніпуляції

Цільова аудиторія:

 • Старші менеджери
 • HR менеджери
 • Менеджери відділів
 • Усі, хто пов`язаний із проведенням переговорів

ПРОГРАМА

 • Універсальна структура будь-якої презентації із застосуванням або без застосування слайдів
 • Застосування матеріалу до структури
 • «Рояль в кущах». Що завжди необхідно мати в запасі досвідченому переговірнику
 • Принципи виділення проблеми
 • Принципи підбору аргументів
 • Мистецтво метафори
 • Заперечення від клієнта і інструменти їх подолання
 • Психологічні складнощі: скутість, «псевдосклероз», хвилювання, некерована реакція тіла і способи управління ними
 • Агресія і маніпуляції. Уміння тримати удар
 • Управління увагою аудиторії

Тренери

1 / 1
Володимир Поддубний
Сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами (СРО за стандартами ISO 9001:2015)
Володимир Поддубний

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Iryna Shevchuk

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Your mobile number
Your duties and responsibilities
Your experience in negotiations
Your expectations
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 4
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: