fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Профорієнтаційна зустріч

  • Дата: 17/02/2021
  • Мова: Українська, англійська
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Профорієнтаційна зустріч. Дата: 17 лютого2021. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська, англійська. Місце проведення: Zoom. Шановні колеги,  У партнерстві з Universe Center запрошуємо Вас та Ваших дітей на онлайн профорієнтаційну зустріч, що запланована на середу, 17 лютого, з 16:00 до 17:30. Зустріч буде доступна на платформі Zoom. Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації.  Тема: Англійська мова та її роль у Вашому майбутньому. Що Вам дасть знання іноземної мови? Про що будемо говорити: Важливість та актуальність знання англійської мови та її вивчення Міжнародна сертифікація та ЗНО Міжнародні гранти та навчання за кордоном Заняття з носієм мови В подарунок всі учасники заходу отримають місяць безкоштовних розмовних клубів з носієм мови. З метою забезпечення комфорту та ефективності навчання ЮНІВЕРС ЦЕНТР залишає за собою право визначення групи для учасників в залежності від їх вхідного мовного рівня. Правила реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова Спікери. Галина Онищук. Директор та засновник компанії UNIVERSE CENTER LLC, 14-річний досвід роботи керівником компаній, 20-річний досвід роботи у B2B та B2C секторах, сертифікат Cambridge Certificate in Advanced English (САЕ).. Анастасія Поплавська. Викладач англійської та польської мов в UNIVERSE CENTER LLC. Отримала два ступеня з права та англійської філології. Має досвід підготовки до міжнародних іспитів ESOL, а також IELTS та TOEFL; тренер програми з розвитку англійської мови для юристів; практичний досвід у юридичній та комерційній сферах; досвід викладання англійської мови для спеціальних цілей; сертифікат Certificate of Proficiency in English (СPE).. Анастасія Мелещенкова. Викладач англійської мови в Universe Centre, викладач бізнес англійської корпоративним клієнтам з використанням різних форматів навчання, у тому числі соціально-комунікативний, розмовні клуби, майстер-класи, Cambridge English: Proficiency (CPE) holder. Двейн Науде. Носій англійської мови. Провідний викладач та інструктор з викладання мови в Юніверс Центр. Проводив численні розмовні клуби для підлітків та дорослих, а також майстер-класи для викладачів. Завершив ALPS Лідерську програму тренінгів для менеджмент сектору.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор. E-mail Viktor.Derevianko@eba.com.ua.

Шановні колеги, 

У партнерстві з Universe Center запрошуємо Вас та Ваших дітей на онлайн профорієнтаційну зустріч, що запланована на середу, 17 лютого, з 16:00 до 17:30.

Зустріч буде доступна на платформі Zoom.

Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації. 

Тема: Англійська мова та її роль у Вашому майбутньому. Що Вам дасть знання іноземної мови?

Про що будемо говорити:

  • Важливість та актуальність знання англійської мови та її вивчення
  • Міжнародна сертифікація та ЗНО
  • Міжнародні гранти та навчання за кордоном
  • Заняття з носієм мови

В подарунок всі учасники заходу отримають місяць безкоштовних розмовних клубів з носієм мови. З метою забезпечення комфорту та ефективності навчання ЮНІВЕРС ЦЕНТР залишає за собою право визначення групи для учасників в залежності від їх вхідного мовного рівня.

Правила реєстрації:

  • Онлайн реєстрація обов’язкова

Спікери

1 / 4
Галина Онищук
Директор та засновник компанії UNIVERSE CENTER LLC, 14-річний досвід роботи керівником компаній, 20-річний досвід роботи у B2B та B2C секторах, сертифікат Cambridge Certificate in Advanced English (САЕ).
Анастасія Поплавська
Викладач англійської та польської мов в UNIVERSE CENTER LLC. Отримала два ступеня з права та англійської філології. Має досвід підготовки до міжнародних іспитів ESOL, а також IELTS та TOEFL; тренер програми з розвитку англійської мови для юристів; практичний досвід у юридичній та комерційній сферах; досвід викладання англійської мови для спеціальних цілей; сертифікат Certificate of Proficiency in English (СPE).
Анастасія Мелещенкова
Викладач англійської мови в Universe Centre, викладач бізнес англійської корпоративним клієнтам з використанням різних форматів навчання, у тому числі соціально-комунікативний, розмовні клуби, майстер-класи, Cambridge English: Proficiency (CPE) holder
Двейн Науде
Носій англійської мови. Провідний викладач та інструктор з викладання мови в Юніверс Центр. Проводив численні розмовні клуби для підлітків та дорослих, а також майстер-класи для викладачів. Завершив ALPS Лідерську програму тренінгів для менеджмент сектору.
Галина Онищук
Анастасія Поплавська
Анастасія Мелещенкова
Двейн Науде

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: