fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Захід перенесено! Презентація «Що таке «Дія Сіті» і для чого було створено режим»

  • Дата: 24/02/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 13:30 - 14:30
Місце проведення:

Офлайн подія відбудеться в Creative State of Arsenal (вул. Московська 8, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Захід перенесено! Презентація «Що таке «Дія Сіті» і для чого було створено режим». Дата: 24 лютого2022. Час: 13:30 14:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Офлайн подія відбудеться в Creative State of Arsenal (вул. Московська 8, Київ). УВАГА! Захід перенесено! 24 лютого о 13.30 Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на зустріч із Заступником міністра цифрової трансформації України Олександром Борняковим та керівницею проєктного офісу Дiя.City Наталією Денікеєвою.  На зустрічі мова буде йти про новий податково-правовий режим для IT-галузі Дiя.City, старт якого було анонсовано минулого тижня і десятки компаній вже подали свої заявки до вступу. Зокрема, поговоримо про:  Головні податкові/неподаткові переваги режиму Дiя.City. Особливості подачі заявки на вступ в Дiя.City. Навіщо вступати до Дiя.City. Чи в праві Державна податкова служба під час перевірки робити висновок про відповідність/невідповідність критеріям резидента Дiя.City? Чи звертатимуть увагу Мінцифри/Податкова служба на склад штатного розкладу резидента Дiя.City? Наприклад, 50% управлінський персонал і лише 50% - програмісти та інженери. Чи буде розроблено/запропоновано рекомендовану/орієнтовну форму ГІГ-контракту. Варто зауважити, що режимом Дiя.City можу скористатись і високотехнологічні не IT-компанії, у яких є, наприклад, відділи з інновацій та розробки. Тож на зустрічі поговоримо і про переваги та можливості для цього бізнесу. А ще – разом з юридичними радниками ІТ Комітету Асоціації подискутуємо, що ж таке Дiя.City і нащо було створено режим. Участь можлива як онлайн, так і офлайн. Для участі медіа потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу [email protected] Під час офлайн зустрічі будуть діяти всі чинні карантинні обмеження.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Куничак. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 111 33 31.

УВАГА! Захід перенесено!

24 лютого о 13.30 Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на зустріч із Заступником міністра цифрової трансформації України Олександром Борняковим та керівницею проєктного офісу Дiя.City Наталією Денікеєвою

На зустрічі мова буде йти про новий податково-правовий режим для IT-галузі Дiя.City, старт якого було анонсовано минулого тижня і десятки компаній вже подали свої заявки до вступу. Зокрема, поговоримо про: 

  • Головні податкові/неподаткові переваги режиму Дiя.City.
  • Особливості подачі заявки на вступ в Дiя.City.
  • Навіщо вступати до Дiя.City.
  • Чи в праві Державна податкова служба під час перевірки робити висновок про відповідність/невідповідність критеріям резидента Дiя.City?
  • Чи звертатимуть увагу Мінцифри/Податкова служба на склад штатного розкладу резидента Дiя.City? Наприклад, 50% управлінський персонал і лише 50% – програмісти та інженери.
  • Чи буде розроблено/запропоновано рекомендовану/орієнтовну форму ГІГ-контракту.
  • Варто зауважити, що режимом Дiя.City можу скористатись і високотехнологічні не IT-компанії, у яких є, наприклад, відділи з інновацій та розробки. Тож на зустрічі поговоримо і про переваги та можливості для цього бізнесу. А ще – разом з юридичними радниками ІТ Комітету Асоціації подискутуємо, що ж таке Дiя.City і нащо було створено режим.

Участь можлива як онлайн, так і офлайн.

Для участі медіа потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу [email protected]

Під час офлайн зустрічі будуть діяти всі чинні карантинні обмеження.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Куничак

Зв'язатись
067 111 33 31
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: