fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу

  • Дата: 21/02/2024 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:30 - 12:00
Місце проведення:

ОНЛАЙН через Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу. Дата: 21 лютого2024. Час: 10:30 12:00. Мова: Українська. Місце проведення: ОНЛАЙН через Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на презентацію результатів Індексу настроїв малого бізнесу, який вже сім років поспіль проводиться в рамках проєкту Unlimit Ukraine. Долучайтеся, аби дізнатися, як воєнний рік змінив роботу МСБ, як підприємці оцінюють стан справ у власному бізнесі та економічну ситуацію в країні, чи планують розширення та інвестиції, які фактори негативно впливають на їхню роботу. Також поговоримо про заходи підтримки, які допоможуть МСБ підприємцям подолати виклики воєнного часу. Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу відбудеться 21 лютого о 10:30 на платформі Zoom. Спікери: Валерія Іонан, Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Ірина Губарець, Координатор проєктів у секторі конкуренції та економічної співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні Андрій Ремізов, Директор державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Оксана Куцоконь, Керівник Напрямку масового бізнесу АТ КБ ПриватБанк Ігор Сироватко, Керівник департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії Дарія Корнійчук, Власниця першого в Україні виробництва ефірних олій та гідролатів повного циклу Aroma Fields Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на презентацію результатів Індексу настроїв малого бізнесу, який вже сім років поспіль проводиться в рамках проєкту Unlimit Ukraine.

Долучайтеся, аби дізнатися, як воєнний рік змінив роботу МСБ, як підприємці оцінюють стан справ у власному бізнесі та економічну ситуацію в країні, чи планують розширення та інвестиції, які фактори негативно впливають на їхню роботу. Також поговоримо про заходи підтримки, які допоможуть МСБ підприємцям подолати виклики воєнного часу.

Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу відбудеться 21 лютого о 10:30 на платформі Zoom.

Спікери:

  • Валерія Іонан, Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
  • Ірина Губарець, Координатор проєктів у секторі конкуренції та економічної співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні
  • Андрій Ремізов, Директор державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту»
  • Оксана Куцоконь, Керівник Напрямку масового бізнесу АТ КБ “ПриватБанк”
  • Ігор Сироватко, Керівник департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії
  • Дарія Корнійчук, Власниця першого в Україні виробництва ефірних олій та гідролатів повного циклу Aroma Fields

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: