fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу

  • Дата: 28/02/2022 (ПН)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу. Дата: 28 лютого2022. Час: 11:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до презентації результатів Індексу настроїв малого бізнесу та дізнатися найбільш актуальні дані, що характеризують життя малих підприємців в Україні. Вже п’ятий рік поспіль ми проводимо дослідження, щоб визначити, які настрої та очікування переважають серед малих підприємців. Минулорічні результати показали, що кожен четвертий був незадоволений станом справ у своєму бізнесі, а більш ніж половина підприємців очікували погіршення ситуації. Тож чи виправдалися ці побоювання бізнесу, чи 2021 рік зміг додати підприємцям оптимізму? Чи покращаться настрої бізнесу у 2022 році? Поговоримо про це 28 лютого об 11:00 під час онлайн-презентації результатів дослідження за участі: Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Захід відбудеться онлайн на ресурсі Zoom, посилання буде доступно після реєстрації. До зустрічі! Головний партнер Інформаційні партнери             Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail olena.ayrault@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до презентації результатів Індексу настроїв малого бізнесу та дізнатися найбільш актуальні дані, що характеризують життя малих підприємців в Україні.

Вже п’ятий рік поспіль ми проводимо дослідження, щоб визначити, які настрої та очікування переважають серед малих підприємців. Минулорічні результати показали, що кожен четвертий був незадоволений станом справ у своєму бізнесі, а більш ніж половина підприємців очікували погіршення ситуації. Тож чи виправдалися ці побоювання бізнесу, чи 2021 рік зміг додати підприємцям оптимізму? Чи покращаться настрої бізнесу у 2022 році? Поговоримо про це 28 лютого об 11:00 під час онлайн-презентації результатів дослідження за участі:

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Захід відбудеться онлайн на ресурсі Zoom, посилання буде доступно після реєстрації.

До зустрічі!

Головний партнер

Інформаційні партнери

            

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: