fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація проекта L.A.B. Logistic Agro Benchmark

  • Дата: 18/12/2017 (ПН)
  • Час: 14:00 - 16:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Презентація проекта L.A.B. Logistic Agro Benchmark. Дата: 18 грудня2017. Час: 14:00 16:00. Шановні, колеги! Раді запросити Вас на презентацію проекта L.A.B. Logistic Agro Benchmark. У вересні-жовтні цього року команда представників ЦТС та «Маріупольської інвестиційної групи» завітала до Німеччини та Франції з метою вивчення досвіду побудови логістичних ланцюгів аграрної продукції. Команда проекту проїхала 3,5 тис. км по дорогам Західної Європи, провела більше 15 зустрічей з фермерами, зернотрейдерами, портовиками, експертами з питань агрологістики. Про підсумки першої частини проекту L.A.B. Logistic Agro Benchmark учасники розкажуть у рамках круглого столу. Зокрема, будуть розглянуті наступні питання: - специфіка генерації та транспортування вантажопотоків зерна і інших видів аграрної продукції у країнах ЄС; - особливості побудови логістичних ланцюгів; - вартість і швидкість виконання завантажувальних-розвантажувальних операцій; - специфіка аграрного і логістичного бізнесу в умовах низької маржинальності; - канали і річки: схожості і відмінності транспортування зернових вантажів по внутрішнім водним шляхам Німеччини та Франції; - особливості перевезень вантажів АПК автомобільним і залізничним транспортом; - характеристика портової перевалки і специфіка роботи зернових терміналів; - можливість застосування отриманого досвіду в Україні. В обговоренні візьмуть участь: ОЛЕГ ІВАНЮШЕНКО – Виконавчий директор КК «Маріупольська інвестиційна група» АНДРІЙ ШКЛЯР - Керівник експертного напрямку ЦТС-Консалтинг АРТЕМ МАЗНИЙ - Виконавчий директор ТОВ «УкрТрансАгро» ПАВЛО ПЛОТНІКОВ - Директор ТОВ «УТА Логістик» АНТОН ШАПРАН - Директор ТОВ «Маритайм Логістикс» Реєстрація обовязкова. Для реєстрації, будь ласка, надішліть Ваш запит асистенту комітету з логістики ЄБА Дарії Січкар по електронній пошті: [email protected]. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дарія Січкар. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Шановні, колеги!

Раді запросити Вас на презентацію проекта L.A.B. Logistic Agro Benchmark.

У вересні-жовтні цього року команда представників ЦТС та «Маріупольської інвестиційної групи» завітала до Німеччини та Франції з метою вивчення досвіду побудови логістичних ланцюгів аграрної продукції. Команда проекту проїхала 3,5 тис. км по дорогам Західної Європи, провела більше 15 зустрічей з фермерами, зернотрейдерами, портовиками, експертами з питань агрологістики.

Про підсумки першої частини проекту L.A.B. Logistic Agro Benchmark учасники розкажуть у рамках круглого столу.

Зокрема, будуть розглянуті наступні питання:

– специфіка генерації та транспортування вантажопотоків зерна і інших видів аграрної продукції у країнах ЄС;

– особливості побудови логістичних ланцюгів;

– вартість і швидкість виконання завантажувальних-розвантажувальних операцій;

– специфіка аграрного і логістичного бізнесу в умовах низької маржинальності;

– канали і річки: схожості і відмінності транспортування зернових вантажів по внутрішнім водним шляхам Німеччини та Франції;

– особливості перевезень вантажів АПК автомобільним і залізничним транспортом;

– характеристика портової перевалки і специфіка роботи зернових терміналів;

– можливість застосування отриманого досвіду в Україні.

В обговоренні візьмуть участь:

ОЛЕГ ІВАНЮШЕНКО – Виконавчий директор КК «Маріупольська інвестиційна група»

АНДРІЙ ШКЛЯР – Керівник експертного напрямку ЦТС-Консалтинг

АРТЕМ МАЗНИЙ – Виконавчий директор ТОВ «УкрТрансАгро»

ПАВЛО ПЛОТНІКОВ – Директор ТОВ «УТА Логістик»

АНТОН ШАПРАН – Директор ТОВ «Маритайм Логістикс»

Реєстрація обов’язкова. Для реєстрації, будь ласка, надішліть Ваш запит асистенту комітету з логістики ЄБА Дарії Січкар по електронній пошті: [email protected].

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дарія Січкар

044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: