fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація Індексу безпеки бізнесу

  • Дата: 14/03/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 11:00 - 12:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Презентація Індексу безпеки бізнесу. Дата: 14 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська без перекладу. Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до презентації Індексу Безпеки Бізнесу, яка відбудеться 14 березня об 11:00. Разом з провідними експертами, аналітиками, представниками ділових кіл та державних органів ми обговоримо ключові аспекти безпеки бізнесу в Україні та визначимо стратегії подальшого зміцнення економічного та соціального розвитку країни. Крім того, презентація охопить такі питання: • Оцінка безпекового клімату в Україні. • Роль Індексу у плануванні та реалізації безпекових стратегій. • Важливість Індексу для залучення інвестицій та підтримки бізнесу. • Аналіз впливу міжнародного співробітництва на безпеку та інвестиційне середовище. Також участь в презентації візьме народний депутат України, голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко, яка розкаже про ключові аспекти функціонування парламентських комісій у забезпеченні економічної безпеки, захисту прав інвесторів та важливості співпраці між державними органами та приватним сектором для створення сприятливого інвестиційного середовища. Індекс Безпеки Бізнесу є комплексним показником, що вимірює рівень безпеки бізнесу в країні, враховуючи економічну та політичну стабільність, соціальну згуртованість, правову захищеність, кібербезпеку та інші ключові фактори. Індекс розрахований на основі даних від міжнародних організацій та власних досліджень й надає обєктивну та всебічну оцінку безпекового середовища бізнесу в Україні. Індекс розроблений експертами Європейської Бізнес Асоціації, Sayenko Kharenko, SK Security, Фонду досліджень війни і конфліктів Safe Ukraine.  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Партнери                 Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до презентації Індексу Безпеки Бізнесу, яка відбудеться 14 березня об 11:00. Разом з провідними експертами, аналітиками, представниками ділових кіл та державних органів ми обговоримо ключові аспекти безпеки бізнесу в Україні та визначимо стратегії подальшого зміцнення економічного та соціального розвитку країни.

Крім того, презентація охопить такі питання:
• Оцінка безпекового клімату в Україні.
• Роль Індексу у плануванні та реалізації безпекових стратегій.
• Важливість Індексу для залучення інвестицій та підтримки бізнесу.
• Аналіз впливу міжнародного співробітництва на безпеку та інвестиційне середовище.

Також участь в презентації візьме народний депутат України, голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко, яка розкаже про ключові аспекти функціонування парламентських комісій у забезпеченні економічної безпеки, захисту прав інвесторів та важливості співпраці між державними органами та приватним сектором для створення сприятливого інвестиційного середовища.

Індекс Безпеки Бізнесу є комплексним показником, що вимірює рівень безпеки бізнесу в країні, враховуючи економічну та політичну стабільність, соціальну згуртованість, правову захищеність, кібербезпеку та інші ключові фактори. Індекс розрахований на основі даних від міжнародних організацій та власних досліджень й надає об’єктивну та всебічну оцінку безпекового середовища бізнесу в Україні. Індекс розроблений експертами Європейської Бізнес Асоціації, Sayenko Kharenko, SK Security, Фонду досліджень війни і конфліктів Safe Ukraine. 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Партнери

               

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: